Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 27 stycznia 2010, 16:45

Supreme Commander 2 w planie wydawniczym Cenega Poland

Cenega, partner Square Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji ogłasza, że do planu wydawniczego Cenega trafiła rewelacyjna gra Supreme Commander 2 na PC i Xbox360!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, partner Square Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji ogłasza, że do planu wydawniczego Cenega trafiła rewelacyjna gra Supreme Commander 2 na PC i Xbox360! Jest to kolejna odsłona kultowej, kosmicznej strategii czasu rzeczywistego stworzonej przez Chrisa Taylora (Total Anihilation) i jego Gas Powered Games – studia, które stworzyło m.in. serię Dungeon Siege! Zbuduj swoją potęgę technologiczną, wygrywaj epickie, kosmiczne bitwy tysięcy machin bojowych a to wszystko w niesamowitej i niezwykle dopracowanej oprawie graficznej.

Supreme Commander 2 to kontynuacja uznanej na świecie gry Supreme Commander. Akcja Supreme Commander 2 rozgrywa się 25 lat po zakończeniu Infinite War i rozpoczyna się zamachem na świeżo wybranego prezydenta Colonial Defense Coalition. Członkowie Koalicji – United Earth Federation, Illuminate i Cybran Nation obwiniają się wzajemnie za zamach... woń zamierzchłej wojny unosi się w powietrzu.

W trakcie gry, będziesz miał szansę utworzyć olbrzymią armię i eksperymentalne maszyny wojenne, które będą mogły zmienić wszystko!