Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2021, 18:14

autor: hexx0

State of Play powróci w najbliższą środę; zobacz, co szykuje Sony

Już w najbliższą środę odbędzie się kolejna edycja cyklu State of Play, w którym Sony informuje o grach mających się ukazać na PS4 i PS5. Tym razem czekają nas wieści o tytułach tworzonych przez firmy spoza rodziny PlayStation Studios.

Sony poinformowało, że w najbliższą środę, 27 października, o godzinie 23:00 czasu polskiego odbędzie się kolejna edycja State of Play, w ramach którego podawane są nowe informacje o grach zmierzających na konsole PlayStation – zarówno PS5, jak i PS4. Nadchodzący odcinek ma trwać około 20 minut i skupić się na tytułach produkowanych przez zewnętrzne firmy, nienależące do rodziny PlayStation Studios. Zobaczymy zarówno zapowiedzi, jak i świeże materiały z już ogłoszonych produkcji.

Czego możemy się spodziewać? Prywatnie po cichu liczę na fragment gameplaya z Elden Ring – dłuższy od tego z wycieku – który wybrani przedstawiciele prasy mieli okazję zobaczyć na targach gamescom 2021 (pisaliśmy o nim tutaj). Wydaje się, że po przełożeniu premiery gry na luty byłby to dobry ruch ze strony FromSoftware. Niewykluczone również, iż dowiemy się czegoś o prawdopodobnie powstającej nowej odsłonie Crasha Bandicoota, którą studio Toys For Bob teasowało w zeszłym miesiącu.

Na razie możemy jednak tylko spekulować. Całkiem możliwe, że do środy w sieci pojawią się jakieś plotki i będziemy wiedzieć więcej. State of Play obejrzycie za pośrednictwem serwisów YouTube oraz Twitch.