Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 października 2021, 18:15

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 22-24 października 2021 roku

Wśród tytułów, które platformy streamingowe przygotowały dla subskrybentów na ten weekend, znajdują się głównie produkcje z gatunku sci-fi oraz fantasy. Poza tym Netflix dla swoich widzów ma prawdziwą bombę – amerykański serial Biuro.

Ten weekend należy do Toma Cruise’a. Na HBO GO od soboty będą dostępne dwie produkcje z tym aktorem. Poza tym owa platforma ma przygotowane dla subskrybentów inne produkcje gwiazdorską obsadą, w tym pewien nagrodzony Oscarem film sci-fi. Netflix zaś do swojej oferty dołączył długo wyczekiwany serial komediowy i drugi sezon swojego serialu fantasy. Przekonajcie się sami, co Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video mają dla Was na weekend od 22 do 24 października 2021 roku.

Biuro (The Office) – Netflix

 • Co to: serial mockumentalny o perypetiach pracowników regionalnego biura firmy papierniczej
 • Od kiedy dostępny na platformie: 23 października
 • Rok premiery: 2005

Już od soboty subskrybenci Netflixa będą mogli obejrzeć kultowy serial Biuro, będący remakiem brytyjskiej produkcji o tym samym tytule. Mockument opowiada o przygodach pracowników regionalnego biura firmy papierniczej, którego szefem jest ekscentryczny i egoistyczny Michael Scott. Dzięki jego „pomocy” nawet najbanalniejsze zadania są źródłem niezliczonych problemów.

Raport mniejszości (Minority Report) – HBO GO

 • Co to: film sci-fi o futurystycznym świecie, w którym bohater grany przez Toma Cruise’a został oskarżony o zbrodnię, która jeszcze nie została popełniona, i musi udowodnić swoją niewinność
 • Od kiedy dostępny na platformie: 23 października
 • Rok premiery: 2002

Fabuła filmu osadzona jest w futurystycznym świecie, gdzie można przewidzieć przyszłość, dzięki czemu przestępstwa tam nie istnieją, ponieważ można im zapobiec, jeszcze zanim do nich dojdzie. Komisarz John Anderton zostaje oskarżony o zbrodnię, której jeszcze nie popełnił – przewidziano, że za 36 godzin zabije nieznanego sobie człowieka. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Komisarz musi udowodnić swoją niewinność i błąd systemu, który sam pomagał stworzyć.

Korzystaj z HBO GO za 24,90 zł miesięcznie. Zarejestrować się możesz pod tym adresem.

Locke & Key: 2. sezon – Netflix

 • Co to: serial fantasy, w którym klucze kryją w sobie unikalne moce, a ich właściciele muszą chronić je przed demonem
 • Od kiedy dostępny na platformie: 22 października
 • Rok premiery: 2020

Fabuła serialu skupia się na rodzeństwie Locke, które wraz z matką przeprowadza się z Seattle do Matheson w stanie Massachusetts, do rodzinnego domu ich tragicznie zmarłego ojca. Na miejscu odkrywają, że budynek jest pełen tajemniczych kluczy o unikalnych mocach, na które poluje demon. Co czeka rodzeństwo Locke w drugim sezonie?

Zakładnik (Collateral) – HBO GO

 • Co to: historia taksówkarza, który, zmuszony do udziału w zbrodniach, staje przed moralnymi wyborami, a te mogą kosztować go nawet życie
 • Od kiedy dostępna na platformie: 23 października
 • Rok premiery: 2004

Kolejna produkcja z Tomem Cruise’em w roli głównej. Tym razem historia opowiada o nocnym taksówkarzu, który został zmuszony przez płatnego zabójcę do pomocy w pięciu morderstwach. Ta noc może zmienić wiele w życiach obu bohaterów. Jest to film z gwiazdorską obsadą, w którym poza Tomem Cruise’em możemy oglądać Jamie’ego Foxxa i Jady Pinkett Smith.

Weselne przeznaczenie (Destination Wedding) – Amazon Prime Video

 • Co to: romantyczna historia bohaterów, którzy od wzajemnej niechęci stopniowo przechodzą do miłości
 • Od kiedy dostępny na platformie: 19 października
 • Rok premiery: 2018

Weselna komedia romantyczna z Keanu Reevesem i Winoną Ryder. Dwójka nieznajomych wpada na siebie na lotnisku i nie przypada sobie do gustu. Niestety odkrywają, że spędzą ze sobą najbliższy tydzień, ponieważ oboje zmierzają na wesele wspólnych znajomych. Z biegiem czasu zauważają, że mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydawało, dzięki czemu odkrywają nić porozumienia. Czy pozwolą porwać się chwili, czy zachowają rozsądek?

Sprawdź 30 dni Amazon Prime za darmo, wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem.

Interstellar – HBO GO

 • Co to: film o niesamowitej kosmicznej podróży z misją ocalenia ludzkości, w którym występuje gwiazdorska obsada
 • Od kiedy dostępny na platformie: 24 października
 • Rok premiery: 2014

Czas ludzi na Ziemi niebawem dobiegnie końca. W związku z tym zespół odkrywców wyrusza na najważniejszą misję w dziejach naszego gatunku. Ich zadaniem jest znalezienie nowego miejsca we wszechświecie, gdzie ludzkość mogłaby przetrwać. Czy wyprawa zakończy się sukcesem?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.