Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2021, 16:45

autor: hexx0

Premiera Elden Ring opóźniona

Elden Ring zaliczy obsuwę. Nowa gra studia FromSoftware, twórców serii Dark Souls, wymaga dopracowania i jej premiera w styczniu nie jest możliwa. Na szczęście na produkcję nie trzeba będzie czekać dużo dłużej, a w listopadzie odbędą się zamknięte beta-testy jej trybu sieciowego.

Och, Elden Ring. Wygląda na to, że jeszcze sobie poczekamy na tę grę. Pomimo zapewnień Yasuhiro Kitao, marketingowca i menedżera ds. społeczności w studiu FromSoftware, jakoby prace nad tytułem szły dobrze, a jego styczniowa premiera była niezagrożona, deweloperzy zaliczyli obsuwę. Na szczęście niewielką – tytuł zadebiutuje pięć tygodni później, niż planowano, a dokładnie 25 lutego.

Premiera Elden Ring opóźniona - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/ELDENRING/status/1450100145689927683.

Jaki jest powód? Oczywiście twórcy chcą dopracować grę, aby ta zapewniała „oczekiwaną głębię i strategiczną wolność”. Cóż, pozostaje wierzyć, że wyjdzie to nam wszystkim na dobre. Co więcej, w dniach od 12 do 15 listopada mają się odbyć zamknięte beta-testy trybu sieciowego – możecie zapisać się do nich na tej stronie. Poniżej znajdziecie wideo zawierające więcej szczegółów na ich temat, a także nowy screen z Elden Ring.

Premiera Elden Ring opóźniona - ilustracja #2
Źródło: https://twitter.com/Nibellion/status/1450102357837197314.