Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2007, 14:29

autor: Metatron

Startuje specjalna strona wprowadzająca w fabułę gry Uncharted: Drake's Fortune

Sony dba o to, by o grze Uncharted: Drake’s Fortune było głośno, zamieszczając na PlayStation Network filmy o jej powstawaniu, a ostatnio otwierając specjalną stronę, która wprowadzi nas w fabułę.

Już w listopadzie Amerykanie dostaną grę Uncharted: Drake’s Fortune. Ta najnowsza produkcja studia Naughty Dog (m.in. Jak & Daxter), powstała jako exclusive dla konsoli PS3, pozwoli nam wyruszyć na poszukiwanie skarbów i przeżyć przygodę, której nie powstydziliby się Indiana Jones i Lara Croft. Sony dba o to, by o grze było głośno, zamieszczając na PlayStation Network filmy o jej powstawaniu, a ostatnio otwierając specjalną stronę, która wprowadzi nas w fabułę.

Startuje specjalna strona wprowadzająca w fabułę gry Uncharted: Drake's Fortune  - ilustracja #1

Nie jest to jednak oficjalna strona gry, lecz stylizowany dziennik podróżnika – Victora Sullivana, jednego z bohaterów gry. Możemy z niego dowiedzieć się między innymi o tajemniczej mapie, która podobno należała do sir Francisa Drake’a. Znajdziemy również odsyłacz do strony, na której znajduje się zdjęcie tego będącego rzekomo na sprzedaż zwoju. Co ciekawe, ta sama mapa trafiła również wczoraj do oferty PlayStation Store i można ją pobrać za darmo jako tapetę dla PS3.

Startuje specjalna strona wprowadzająca w fabułę gry Uncharted: Drake's Fortune  - ilustracja #2

Jeżeli więc chcecie przed zagraniem w planowane na przyszły tydzień demo Uncharted zapoznać się z fabułą i wczuć się w klimat produkcji Naughty Dog, zapraszamy do odwiedzenia strony Sullivan’s Stories. Przypominamy, że w Europie gra zadebiutuje 7 grudnia.