Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Activision Press Release 28 sierpnia 2019, 19:38

Spyro Reignited Trilogy rozpali ogień na Nintendo Switch oraz Steamie we wrześniu

Główny developer Toys for Bob będzie świętował wejście na nowe platformy specjalnym livestreamem dla fanów 3 września. Uwielbiany fioletowy smok świętuje premierę na nowych platformach, debiutując także w następnym Grand Prix w Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Spyro rozpostarł szeroko skrzydła w tym roku i dał fanom dużo więcej możliwości doświadczenia zabawy płynącej ze Spyro Reignited Trilogy. Odnowiona gra wideo, która sprawiła, że fani zakochali się ponownie w „fioletowym smoku z lat 90-tych”, 3 września ląduje na Nintendo Switch oraz PC via Steam na całym świecie. Ten wrzesień będzie pierwszą okazją do zagrania we wszystkie trzy oryginalne gry z serii – dostępne już jako Spyro Reignited Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage oraz Spyro: Year of the Dragon – na tych nowych platformach.

Spyro Reignited Trilogy rozpali ogień na Nintendo Switch  oraz Steamie we wrześniu - ilustracja #1

Nieważne jak lubisz grać, Spyro ma opcję dla każdego z graczy. Ci szukający możliwości gry w drodze mogą wziąć Spyro Reignited Trilogy na swoją następną przygodę dzięki Nintendo Switch w trybie przenośnym. Zremasterowana trylogia daję też użytkownikom PC poprzez dystrybucję Steam coś, czego należy wypatrywać w tym roku, z możliwościom gry w grafice nawet 4K oraz nieograniczoną ilością klatek na sekundę na wspieranych konfiguracjach.

By uczcić 21 lat ratowania Smoczych Krain przez Spyro dzięki odnowionej wersji, główny developer Toys for Bob zaprasza fanów do oglądania specjalnego livestreamu na kanale Twitch Games Done Quick o 19:00 CEST 3 września. Podczas streamu fani będą mieli okazję spojrzeć smoczym okiem na to, jak studio upamiętnia premierę gry na tych dwóch platformach oraz na to, jak gracze mogą się włączyć do zabawy.

Spyro Reignited Trilogy to multum zabawy i nostalgiczny powrót do pamiętnej rozgrywki z lat 90-tych, ale w pięknej oprawie HD. Trylogia zawiera ponad 100 poziomów, ulepszone sekwencje z nagrodami, wesołą Spyro-gromadę (m.in. ważka Sparx, Hunter, Sheila, Agent 9 i Sgt. Byrd) oraz wiele więcej. Na zawartość tej jedynej w swoim rodzaju trylogii składają się również ulepszone lokacje, poprawione sterowanie i przerobione scenki przerywnikowe.

Jak gdyby nie było wystarczająco powodów do ekscytacji, Activision Publishing, Inc. , spółka zależna Activicion Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), zaaranżowało spektakularne spotkanie dwóch ikon gier wideo, ponieważ Spyro dołącza do wyścigu w nadchodzącym Grand Prix Spyro & Friends w Crash Team Racing Nitro-Fueled, zapowiedzianym na 30 sierpnia*. Grad Prix, dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich, którzy kupili podstawową grę, zapewnia po raz pierwszy ikonicznemu fioletowemu smokowi wstęp na imprezę CTR.

W Grand Prix Spyro & Friends gracze mogą pędzić przez Spyro Circuit, nowy tor tematycznie nawiązujący do przygód smoka. W programie przewidziane jest kolekcjonowanie klejnotów, unikanie wiązek fajerwerków oraz (oczywiście) nisko przelatujące owce. Spyro nie ruszy w te zmagania sam, ponieważ do fioletowego rajdowca dołączą jako grywalne postacie Hunter i Gnasty Gnorc, a Sparx weźmie udział w zabawie jako ochronna maska podobna do Aku Aku na trasie Spyro Circuit. Grand Prix Spyro & Friends przyniesie ze sobą także mnóstwo innej gorącej zawartości, którą gracze mogą uzyskać podczas połączenia z internetem, jak nowe pojazdy Spyromobile, Gnasty Ride oraz Dragon Fly, jak również inne przedmioty w Pit Stopie, na przykład nowe Gem Paint Jobs oraz związane stylizacją z żywiołami koła, skóra Viking Polar, skórka Orc Big Norm i wiele więcej!

Spyro Reignited Trilogy rozpali ogień na nowych platformach Nintendo Switch (Toys for Bob) oraz PC (Iron Galaxy) via Steam 3 września. Crash Team Racing Nitro-Fueled oraz Crash Team Racing Nitro-Fueled – Nitros Oxide Edition (Digital Deluxe) od Beenox są już globalnie dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Ogromna ilość epickich wyzwań i podróży w stylu Spyro dostępna w obu grach wystarczy, by dostarczyć fanom niezliczonych godzin rozrywki. By uzyskać więcej informacji o Spyro Reignited Trilogy (@SpyroTheDragon) oraz Crash Team Racing Nitro-Fueled (@CrashBandicoot), zapraszamy na profile Twitter, Facebook i Instagram obu gier.

*Zawartość i data Grand Prix mogą podlegać zmianom

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-28

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.