Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2019, 20:27

CoD WWII, Crash Bandicoot i Spyro w nowym Humble Monthly

Ruszyła sprzedaż nowego Humble Monthly. Zgodnie z tradycją ujawniono pierwsze tytuły, który wchodzą w skład paczki na ten miesiąc. Tym razem są to Call of Duty: WWII, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oraz Spyro Reignited Trilogy.

Spyro Reignited Trilogy jest jedną z gier dostępnych w tej edycji Humble Monthly. - CoD WWII, Crash Bandicoot i Spyro w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-10-04
Spyro Reignited Trilogy jest jedną z gier dostępnych w tej edycji Humble Monthly.

Humble Monthly jest usługą działającą na zasadzie abonamentu, która w cenie 12 dolarów (ok. 46 złotych) oferuje subskrybentom zestaw kluczy do gier na różne platformy cyfrowej dystrybucji. Tym, co wyróżnia tę usługę jest fakt, że jedynie część tytułów wchodzących w skład paczki jest prezentowana na początku sprzedaży – kompletna lista udostępniona zostaje dopiero po jej zakończeniu. Dziś wystartowała kolejna edycja oferty. Jednocześnie poinformowano, że w jej skład wejdą trzy produkcje - Call of Duty: WWII, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oraz Spyro Reignited Trilogy.

Spyro Reignited Trilogy to paczka trzech odświeżonych platformówek 3D, pochodzących z ery pierwszego PlayStation. Głównym bohaterem wszystkich produkcji jest tytułowy Spyro – mały fioletowy smok, który niejednokrotnie ratuje swoich przyjaciół z opresji. Tytuł zadebiutował 13 listopada 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Niecały rok później trafił on także na komputery osobiste oraz Nintendo Switcha. Gra spotkała się z ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji na PS4 w serwisie Metacritic wynosi 82%. Nasz recenzent przyznał jej natomiast 8,5/10 punktów.

Call of Duty: WWII jest częścią popularnego cyklu strzelanek FPP. Tytuł stanowi powrót do korzeni serii i zabiera nas w czasy II wojny światowej, gdzie bierzemy udział w bitwach po lądowaniu Aliantów w Normandii. Tytuł zadebiutował 3 listopada 2017 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra została odebrana pozytywnie - średnia ocen wersji na PS4 w serwisie Metacritic wynosi 79%, a nasz recenzent wystawił jej 8/10 punktów.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to zestaw trzech platformówek, wywodzących się z epoki pierwszego PlayStation. Opowiadają one o losach tytułowego bohatera, który stawia czoła złemu doktorowi Corteksowi. Produkcje doczekały się gruntownego odświeżenia, nie tylko pod względem graficznym, ale także technicznym. Tytuł trafił na rynek 30 czerwca 2017 roku na PlayStation 4. Rok później doczekał się również wersji na PC-ty oraz konsole Xbox One i Nintendo Switch. Gra została ciepło przyjęta - średnia ocen wersji na PS4 w serwisie Metacritic wynosi 80%, a nasz recenzent przyznał jej 8/10 punktów.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży tej edycji paczki, ogłoszono także kompletną listę tytułów z poprzedniego miesiąca:

Warto mieć na uwadze fakt, że oprócz wspomnianej powyżej paczki subskrybenci Humble Monthly otrzymują także inne korzyści - 20% zniżki na zakupy w Humble Store oraz dostęp do Humble Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które można pobrać bezpośrednio ze strony serwisu. Należy również pamiętać, że wszystkie tytuły nabyte w ramach abonamentu nie znikają po jego wygaśnięciu.