Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiXONEPS4PC
Okładka Override: Mech City Brawl (PS4)

Override: Mech City Brawl

Trójwymiarowa bijatyka, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z dwunastu mechów i toczymy widowiskowe pojedynki na podatnych na zniszczenia arenach.

Bijatyki | TPP | science fiction | mechy i roboty | multiplayer | na 2 osoby | indie | podzielony/wspólny ekran

Okładka Override: Mech City Brawl (PS4)

data premiery gry:

4gru2018

PC PS4 XONE

Override: Mech City Brawl to trójwymiarowa bijatyka opracowana przez niezależne studio The Balance. Tytuł pojawił się między innymi na platformie PS4, PC i XONE, a jego wydaniem zajęła się firma Modus Games.

Mechanika

W Override: Mech City Brawl zasiadamy za sterami gigantycznych mechów i bierzemy udział w dynamicznych pojedynkach toczonych na arenach inspirowanych między innymi Tokio, Egiptem, San Francisco oraz Meksykiem. W trakcie zabawy akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a sukces zapewnia umiejętne wykorzystywanie mocnych stron każdej z dwunastu maszyn.

Mechy zróżnicowano pod kątem mobilności, ciosów specjalnych oraz finisherów; przykładowo, podczas gdy Mya potrafi wykonywać błyskawiczne uniki i rzuca shurikenami, Cocada strzela salwami rakiet, z kolei Crystal potrafi zamrażać oponentów. Wygląd każdej maszyny można dostosować do indywidualnych preferencji, korzystając ze skórek oraz akcesoriów zdobywanych w toku zmagań.

Tryby gry

Override: Mech City Brawl na platformie PS4, PC i XONE posiada kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer pozwalający na zabawę przez Internet lub na podzielonym ekranie. Wieloosobowa rozgrywka jest możliwa zarówno w wariancie Versus przeznaczonym dla dwójki graczy, jak i w ramach czteroosobowej kooperacji, gdzie każdy uczestnik zabawy steruje osobnym podzespołem mecha.

Kwestie techniczne

Override: Mech City Brawl posiada trójwymiarową grafikę wysokiej jakości. Podobać się mogą zarówno szczegółowe modele mechów, jak i podatne na zniszczenia otoczenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 124,99 PLN

Gry podobne do Override: Mech City Brawl

Wymagania wiekowe Override: Mech City Brawl

12+

Wymagania sprzętowe Override: Mech City Brawl

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

PC
PS4
XONE