Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPCPS4XONE
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy (PC)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy

Kompilacja czterech gier bazujących na japońskiej serii komiksowej Naruto autorstwa Masashiego Kishimoto oraz jej animowanych adaptacjach, opracowana przez studio Cyberconnect2.

Bijatyki | TPP | hack'and'slash | ninja | manga i anime | beat 'em up | Naruto

Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy (PC)

data premiery gry:

25sie2017

PC PS4 XONE

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy to wydana na platformę PC, PS4 i XONE kolekcja zawierająca cztery odsłony popularnego cyklu bijatyk. Wszystkie produkcje wchodzące w skład zestawu opracowało studio Cyberconnect2.

Fabuła

Cykl bazuje na japońskiej serii komiksowej Naruto autorstwa Masashiego Kishimoto oraz jej animowanych adaptacjach. Akcja toczy się w krainie, która łączy elementy orientalnego fantasy ze współczesnymi technologiami, gdzie wojny rozgrywane są głównie za pomocą dysponujących nadludzkimi zdolnościami wojowników ninja.

Poszczególne gry w interaktywnej formie odtwarzają fabuły komiksowego pierwowzoru, przerabiając kolejne wydarzenia w misje i potyczki, opatrzone animowanymi scenkami przerywnikowymi.

Mechanika

Wydane na platformę PC, PS4 i XONE Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy to zestaw zawierający cztery gry - Naruto: Ultimate Ninja Storm z 2008 roku, wydane dwa lata później Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, wypuszczone w 2013 r. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 z 2016 r.

Poza tymi czterema grami kolekcja zawiera wszystkie dodatki, jakie kiedykolwiek zostały wydane do każdej z tych produkcji. Obejmuje to także potężne rozszerzenie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto, które ukazało się w 2017 r.

Wszystkie gry wchodzące w skład zestawu są klasycznie zrealizowanymi bijatykami, w których zabawa sprowadza się do pojedynków między wojownikami ninja. Do wyboru jest zatrzęsienie postaci, z których każda posiada unikalny styl walki oraz liczne ataki specjalne. Możemy pokierować takimi bohaterami jak Sasuke, Sai, Ino, Hinata, Gaara, Kakashi, Mighty Guy, Tobirama Senju, Tsunade, Nagato, Madara Uchiha czy Naruto.

Ponadto Naruto: Ultimate Ninja Storm oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 oferują system Wall Running, który w wybranych lokacjach umożliwia okładanie się ciosami nawet podczas wbiegania na ścianę.

Tryby gry

Każda z gier z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy może się pochwalić obszerną kampanią fabularną oraz rozbudowanymi opcjami multiplayer, pozwalającymi na zabawę przez sieć lub na wspólnym ekranie.

Kwestie techniczne

Trzy najstarsze produkcje wchodzące w skład zestawu, czyli Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, opracowano głównie z myślą o konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Te gry zostały lekko podrasowane graficznie – największą różnicą jest podwyższona rozdzielczość.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran    

Oczekiwania czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Gry podobne do Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
10 mln sprzedanych egzemplarzy gier z serii Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm
10 mln sprzedanych egzemplarzy gier z serii Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm

wiadomość18 stycznia 2018

Firma Bandai Namco pochwaliła się, że seria gier Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm, opartych na mandze i anime autorstwa Masashiego Kishimoto, rozeszła się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy i Trilogy zadebiutują przed końcem wakacji
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy i Trilogy zadebiutują przed końcem wakacji

wiadomość4 lipca 2017

Firma Bandai Namco podzieliła się dobrą nowiną z fanami marki Naruto – Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy zadebiutują na zachodnich rynkach jeszcze przed końcem wakacji. Pierwszy z wymienionych tytułów będzie dostępny w specjalnym, kolekcjonerskim wydaniu.

Wieści ze świata (Humble Monthly, Windows Vista / Uplay, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy) 11/4/2017
Wieści ze świata (Humble Monthly, Windows Vista / Uplay, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy) 11/4/2017

wiadomość11 kwietnia 2017

Dziś piszemy o kolejnej dobrej ofercie Humble Monthly (DiRT Rally, Inside i inne gry za 12 dolarów), o końcu wsparcia dla systemu Windows Vista ze strony Microsoftu i Ubisoftu (Uplay) oraz o zapowiedzi pakietu remasterów Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PC
PS4
XONE