Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2017, 19:25

autor: Vergil

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy i Trilogy zadebiutują przed końcem wakacji

Firma Bandai Namco podzieliła się dobrą nowiną z fanami marki Naruto – Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy zadebiutują na zachodnich rynkach jeszcze przed końcem wakacji. Pierwszy z wymienionych tytułów będzie dostępny w specjalnym, kolekcjonerskim wydaniu.

Seria Naruto od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Zapowiedziane przez Bandai Namco Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy to pozycje skrojone przede wszystkim na miarę nowych miłośników cyklu, którzy nie mieli okazji zapoznać się z jego poprzednimi odsłonami. Japoński wydawca poinformował, że oba tytuły zadebiutują na zachodnich rynkach jeszcze przed końcem wakacji, bo 25 sierpnia bieżącego roku. Na tym nie kończą się ujawnione przez firmę, dobre informacje.

Nie lada gratką dla wszystkich fanów popularnego anime będzie bowiem kolekcjonerskie wydanie pierwszej z wymienionych pozycji, które w całej okazałości możecie podziwiać na poniższej grafice. W opakowaniu, oprócz samych gier, znajdziemy:

  • stalowe pudełko;
  • oficjalny artbook;
  • ekskluzywny, dwunastominutowy odcinek serialu.
Kolekcjonerskie wydanie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy prezentuje się zacnie. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy i Trilogy zadebiutują przed końcem wakacji - wiadomość - 2017-07-04
Kolekcjonerskie wydanie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy prezentuje się zacnie.

Pierwsza kompilacja będzie obejmować następujące pozycje: Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Ponadto całość zostanie wzbogacona o wszystkie wydane wcześniej dodatki, na czele z potężnym Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto.

Drugi z wymienionych zestawów obejmie wyłącznie oryginalną trylogię. Z uwagi na fakt, że pierwsze trzy produkcje ukazały się pierwotnie na konsolach poprzedniej generacji, odpowiedzialna za ich odrestaurowanie ekipa CyberConnect 2 zdecydowała się na podrasowanie oprawy graficznej, czego dokonano przez ulepszenie wygładzania krawędzi i podwyższenie bazowej rozdzielczości.