Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2018, 09:47

autor: Góral

10 mln sprzedanych egzemplarzy gier z serii Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm

Firma Bandai Namco pochwaliła się, że seria gier Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm, opartych na mandze i anime autorstwa Masashiego Kishimoto, rozeszła się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy.

Seria Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm odtwarza wydarzenia znane z oryginału, więc podczas zabawy możecie się zmierzyć m.in. z Madarą. - 10 mln sprzedanych egzemplarzy gier z serii Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm - wiadomość - 2018-01-18
Seria Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm odtwarza wydarzenia znane z oryginału, więc podczas zabawy możecie się zmierzyć m.in. z Madarą.

Firma Bandai Namco, wydawca gier z serii Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm, poinformowała, że cykl sprzedał się w nakładzie przekraczającym 10 milionów egzemplarzy (dzięki, Gematsu). Do wyniku zaliczają się egzemplarze wysłane do sklepów oraz te zakupione w ramach cyfrowej dystrybucji. Osiągnięcie takiego rezultatu zajęło niecałe dziesięć lat, a zapracowały na niego następujące projekty:

Łączna sprzedaż na poziomie 10 milionów egzemplarzy w przypadku tylu projektów nie wydaje się ogromnym sukcesem, ale pamiętajmy, że nie mówimy o uniwersalnym cyklu, a o serii przeznaczonej dla określonej grupy odbiorców, czyli fanów mangi i anime Naruto. Poza tym skoro od lat powstają kolejne odsłony, to najwidoczniej wydawca jest zadowolony z wyników sprzedaży i z pewnością to jeszcze nie koniec growych przygód wojowników ninja.

Jeżeli nie mieliście okazji zagrać, a posiadacie konsolę PlayStation 3 lub PlayStation 4, to od kilku tygodni możecie nabyć poszczególne odsłony w promocyjnych cenach w PlayStation Store. Musicie się jednak pośpieszyć, gdyż wyprzedaż zakończy się 20 stycznia.