Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2024, 10:48

autor: Kamil Kleszyk

Sympatyczny smok powróci? Jest nadzieja na Spyro 4 w 2024 roku

Krążące od pewnego czasu pogłoski na temat kolejnej odsłony serii Spyro podsycili niedawno sami twórcy. Udostępniona przez nich wskazówka daje nadzieję, że czwarta część przygód fioletowego smoka może nadejść już w tym roku.

Źródło fot. Activision Blizzard.
i

Czwarta odsłona serii Spyro to z pewnością produkcja, o której marzy niejedna osoba. Niestety mimo upływających lat i co jakiś czas powracających pogłosek na temat kontynuacji przygód tytułowego smoka, nic w tej kwestii się nie zmienia. Aż do teraz.

Być może przełom w sprawie „czwórki” przyniesie nam 2024 rok. Nadzieję na to rozbudził post, który niedawno pojawił się na profilu marki na X (dawnym Twitterze).

Wspomniany wpis, opatrzony słowami „Motto na 2024 rok”, przedstawia grafikę Spyro i widoczny obok niego tekst: „Musisz wierzyć”. Zobaczcie sami:

Sympatyczny smok powróci? Jest nadzieja na Spyro 4 w 2024 roku - ilustracja #1
Źródło: X, @SpyroTheDragon.

Jak nie trudno zgadnąć, pod postem zaroiło się od komentarzy rozentuzjazmowanych graczy, którzy wręcz błagają twórców o kolejną odsłonę serii. Ze sporą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że faktycznie 2024 rok przyniesie nam upragnioną „czwórkę”. Gdyby miało być inaczej, deweloperzy raczej nie wystawialiby się na gniew rozczarowanej społeczności.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać oficjalnej zapowiedzi Spyro 4. Oczekiwanie możemy sobie osłodzić, grając w Spyro Reignited Trilogy, czyli wydany w 2018 roku zestaw remasterów oryginalnych trzech odsłon cyklu.

  1. Spyro Reignited Trilogy – oficjalna strona

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej