Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2018, 13:30

autor: Adrian Werner

Spyro Reignited Trilogy z pełną polską wersją językową

Firma Activision ogłosiła, że Spyro Reignited Trilogy otrzyma pełną polską wersję językową. Rodzime głosy usłyszymy zarówno na PlayStation 4, jak i Xboksie One.

Smok Spyro przemówi głosem polskiego aktora - Spyro Reignited Trilogy z pełną polską wersją językową - wiadomość - 2018-06-08
Smok Spyro przemówi głosem polskiego aktora
SPYRO REIGNITED TRILOGY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Toys for Bob
  2. Wydawca: Activision
  3. Gatunek: platformówka 3D
  4. Platformy: PS4, XONE
  5. Data premiery: 21 września 2018 r.

Firma Activision poinformowała, że Spyro Reignited Trilogy ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Na razie nie wiemy, jacy aktorzy udzielą głosu postaciom w grze.

Warto wspomnieć, że inny remake w postaci Crash Bandicoot N. Sane Trilogy posiada tego samego wydawcę i polskiego dystrybutora (Cenega), a dostępny jest wyłącznie w angielskiej wersji językowej. Dlatego wiele osób spodziewało się, że w przypadku Spyro Reignited Trilogy będzie tak samo. Dobrze więc, że te przypuszczenia okazały się chybione.

Spyro Reignited Trilogy zmierza na Xboksa One oraz PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 21 września tego roku i nastąpi równocześnie na obu konsolach. Na razie wydawca nie zająknął się na temat wersji pecetowej, ale w przypadku Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na zapowiedź wydania PC musieliśmy się sporo naczekać, więc może i tym razem będzie tak samo.

Przypomnijmy, że gra będzie kolekcją zawierającą odświeżone wersje trzech gier z klasycznego cyklu platformówek 3D - Spyro the Dragon (1998 r.), Spyro 2: Ripto’s Rage! (1999 r.) oraz Spyro: Year of the Dragon (2000 r.). Pierwowzory wyprodukowało studio Insomniac Games z myślą o pierwszej generacji konsoli PlayStation. Natomiast zadanie opracowania Spyro Reignited Trilogy powierzono studiu Toys for Bob.

W porównaniu z oryginalną trylogią największe zmiany zajdą oczywiście w oprawie graficznej. Autorzy szykują jednak również inne ulepszenia, takie jak możliwość sterowania kamerą, automatyczny system zapisu stanu gry oraz dodatkowe opcje związane z szybką podróżą.

  1. Oficjalna strona Spyro Reignited Trilogy