Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 czerwca 2018, 14:30

autor: Jiker

Finał trylogii Jak wytresować smoka z oficjalnym zwiastunem

Zadebiutował oficjalny zwiastun finału trylogii Jak wytresować smoka. Trzecia część uznanej serii filmów animowanych od studia DreamWorks trafi do kin w marcu 2019 roku.

W marcu przyszłego roku do kin trafi trzecia i ostatnia część trylogii Jak wytresować smoka. Film animowany studia DreamWorks, którego dwie poprzednie odsłony spodobały się krytykom i zarobiły niemało, doczekał się właśnie pierwszego oficjalnego zwiastuna. Wprowadza on widzów w fabułę finału opowieści o koegzystencji ludzi i smoków.

How to Train Your Dragon: The Hidden World doprowadzi do końca historię Czkawki, który w końcu zaczął spełniać swoje wielkie marzenie o stworzeniu smoczej utopii. Niestety, sprawa komplikuje się, gdy Szczerbatek poznaje dziką, nieuchwytną towarzyszkę. W tym samym czasie nad Berk nadciąga wielkie niebezpieczeństwo, które wystawi na próbę zarówno umiejętności nowego wodza wioski, jak i przywódcy smoczej rasy.

Seria Jak wytresować smoka w liczbach:

  1. Jak wytresować smoka (2010) – oceny: 74 punkty (Metacritic), 98% (RT) / 495 mln dolarów przychodu.
  2. Jak wytresować smoka 2 (2014) – oceny: 76 punktów (Metacritic), 91% (RT) / 621 mln dolarów przychodu.

Za trzecią część trylogii Jak wytresować smoka odpowiada autor obydwu poprzednich filmów z serii, czyli Dean DeBlois (jest on autorem scenariusza, napisanego na podstawie książki Cressidy Cowell, a także reżyserem). Premiera animacji była kilkukrotnie przekładana, ale ostatecznie udało się ustalić jej termin na 1 marca 2019 roku. Pozostaje mieć nadzieję, że zostanie on dotrzymany.

O tym jak wytresować smoka, przekonamy się ostatecznie 1 marca 2019 roku. - Finał trylogii Jak wytresować smoka z oficjalnym zwiastunem - wiadomość - 2018-06-08
O tym jak wytresować smoka, przekonamy się ostatecznie 1 marca 2019 roku.