Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2019, 18:59

autor: Vergil

Spyro Reignited Trilogy na PC otrzymało kategorię wiekową na Tajwanie

Tajwańska organizacja przyznająca grom kategorie wiekowe twierdzi, że na komputery osobiste zmierza kompilacja Spyro Reignited Trilogy. Za przygotowanie pecetowej wersji zestawu ma odpowiadać zespół Iron Galaxy Studios, który wcześniej pracował między innymi nad Crash Bandicoot N. Sane Trilogy czy Killer Instinct.

Spyro Reignited Trilogy to zestaw odświeżonych wersji trzech kultowych platformówek 3D z epoki pierwszego PlayStation. - Spyro Reignited Trilogy na PC otrzymało kategorię wiekową na Tajwanie - wiadomość - 2019-05-28
Spyro Reignited Trilogy to zestaw odświeżonych wersji trzech kultowych platformówek 3D z epoki pierwszego PlayStation.

Spyro Reignited Trilogy, czyli wydaną w listopadzie 2018 roku kompilację odświeżonych wersji trzech trójwymiarowych platformówek serii Spyro, dotychczas mogli sprawdzić wyłącznie posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Tajwańska organizacja przyznająca grom kategorie wiekowe ujawniła jednak, że zestaw zmierza również na komputery osobiste.

Choć nie znamy jeszcze daty premiery pecetowej wersji tej składanki, wiemy już, że za jej przygotowanie odpowiada zespół Iron Galaxy Studios – mowa o doświadczonych deweloperach, dzięki którym komputerowi gracze mogli spróbować swoich sił między innymi w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy czy Killer Instinct; jako że do jakości owych konwersji nie można było się przyczepić, można oczekiwać, że i tym razem pecetowcy otrzymają porządne porty.

Wygląda na to, że jesteśmy o krok od zapowiedzi pecetowej wersji trylogii z fioletowym smokiem w roli głównej. - Spyro Reignited Trilogy na PC otrzymało kategorię wiekową na Tajwanie - wiadomość - 2019-05-28
Wygląda na to, że jesteśmy o krok od zapowiedzi pecetowej wersji trylogii z fioletowym smokiem w roli głównej.

Na zestaw Spyro Reignited Trilogy składają się odświeżone wersje trzech gier (Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon), które pierwotnie pojawiły się na konsoli PlayStation. Na tle oryginałów każda z nich wyróżnia się przede wszystkim zaprojektowaną w zasadzie od zera oprawą graficzną. Kompilacja przypadła do gustu recenzentom, którzy w okolicach premiery przyznawali jej wysokie oceny.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze podejście firmy Activision do odświeżania kultowych marek z jej portfolio. W 2017 roku gracze mogli bowiem wspominać dawne czasy przy wyżej wspomnianym Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, z kolei w czerwcu do sprzedaży trafi Crash Team Racing Nitro-Fueled (ostatnia z wymienionych gier zmierza obecnie wyłącznie na konsole, jednak można oczekiwać, że prędzej czy później pojawi się także na komputerach osobistych).

  1. Oficjalna strona internetowa kompilacji Spyro Reignited Trilogy
  2. Recenzja gry Spyro Reignited Trilogy – wielki powrót smoczej legendy
  3. Spyro Reignited Trilogy - poradnik do gry