Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2020, 11:55

CTR: Nitro-Fueled może trafić na PC

Zmiana na stronie wsparcia technicznego firmy Activision sugeruje, że w planach jest pecetowe wydanie Crash Team Racing Nitro-Fueled, czyli odświeżonej wersji klasycznej gry wyścigowej z pierwszego PlayStation.

CTR: Nitro-Fueled może trafić na PC - ilustracja #1
Wyśmienite wyścigi gokartów mogą wkrótce trafić na PC.

Wiele wskazuje na to, że powstaje pecetowa wersja Crash Team Racing Nitro-Fueled, czyli remake’a klasycznej gry wyścigowej. Odświeżone wydanie w zeszłym roku zadebiutowało na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Źródłem tych spekulacji jest oficjalna strona wydawcy, czyli firmy Activision. W dziale pomocy technicznej w sekcji dotyczącej sieciowych rozgrywek w Crash Team Racing Nitro-Fueled wśród wymienionych platform pojawił się system Windows.

CTR: Nitro-Fueled może trafić na PC - ilustracja #2

Możliwe jest, że to tylko błąd, więc do czasu oficjalnej zapowiedzi konwersji radzimy podchodzić do tych doniesień z dystansem.

Mamy jednak nadzieję, że te spekulacje znajdą pokrycie w rzeczywistości. Crash Team Racing Nitro-Fueled okazało się bowiem bardzo udanym remakiem, który spotkał się z ciepłym przyjęciem mediów branżowych. Według serwisu Metacritic wersja na PlayStation 4 uzyskała średnią ocen na poziomie 83%. Wydanie na Xboksa One może się pochwalić wynikiem 84%, a na Switch - 80%.

Do tego Activision wydało wcześniej na PC Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oraz Spyro Reignited Trilogy, czyli odświeżone wersje innych klasyków z pierwszego PlayStation. Dobrze byłoby więc, gdyby dołączyła do nich także gra Crash Team Racing Nitro-Fueled.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Crash Team Racing Nitro-Fueled - poradnik do gry