Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2019, 11:51

autor: Frozen

Crash Team Racing Nitro-Fueled dostanie nową trasę i mikrotransakcje

Drugiego sierpnia rozpocznie się nowy sezon Grand Prix w grze CTR Nitro-Fueled od studia Beenox. Wydarzenie, utrzymane w klimatach prehistorycznych, oprócz trasy, postaci, pojazdów i przedmiotów kosmetycznych, wprowadzi do produkcji mikropłatności.

Drugi sezon Grand Prix przenosi zmagania do czasów prehistorycznych. - Crash Team Racing Nitro-Fueled dostanie nową trasę i mikrotransakcje - wiadomość - 2019-07-31
Drugi sezon Grand Prix przenosi zmagania do czasów prehistorycznych.

W najbliższy piątek, 2 sierpnia o godzinie 16:00, ruszy drugi sezon Grand Prix w grze Crash Team Racing Nitro-Fueled. Wydarzenie zatytułowane Back N. Time przeniesie produkcję w czasy prehistoryczne i wzbogaci ją o nowe postacie, pojazdy, skórki, przedmioty kosmetyczne oraz utrzymaną w jurajskich klimatach trasę Prehistoric Playground.

Za wykonywanie wyzwań podzielonych na pięć kategorii (szybkie, dzienne, tygodniowe, tematyczne oraz pro) gracze będą otrzymywać punkty Nitro, a następnie wymieniać je na specjalne nagrody podczas trwania Grand Prix. O nowe przedmioty zostanie uzupełniony także Pit Stop, czyli znajdujący się w grze sklep. Z tym wiąże się kolejna nowość – wraz z początkiem sierpnia w produkcji studia Beenox pojawi się możliwość kupowania Wumpa Coins (podstawowej waluty w CTR Nitro-Fueled) za realne pieniądze w ramach mikropłatności. Monety będą sprzedawane w pakietach (ich cena nie jest jeszcze znana).

Wydarzenie zakończy się 25 sierpnia. Twórcy już teraz chwalą się, że w trzecim sezonie Grand Prix, który powinien rozpocząć się niedługo po zakończeniu Back N. Time, do grona grywalnych bohaterów dołączy smok Spyro (znany chociażby ze Spyro Reignited Trilogy).

Crash Team Racing Nitro-Fueled, będący remake'iem kultowego CTR: Crash Team Racing z konsoli PlayStation 1, ukazał się 21 czerwca 2019 roku na PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch.