Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2018, 10:10

Spyro Reignited Trilogy - opóźnienie premiery i gameplay z lokacji Hurricos

Spyro Reignited Trilogy nie ukaże się 21 września, jak wcześniej zapowiadano. Premierę odświeżonej wersji trylogii przygód fioletowego smoka przesunięto na 13 listopada. Ponadto w sieci pojawił się nowy gameplay, prezentujący jeden z poziomów z drugiej odsłony cyklu.

Jeśli nie możecie się doczekać Spyro Reignited Trilogy i już ostrzyliście sobie zęby na 21 września, kiedy według kwietniowej zapowiedzi miały pojawić się odświeżone wersje trzech gier o przygodach fioletowego smoka (Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! i Spyro: Year of the Dragon), to mamy dla was złe wieści. Studio Toys for Bob poinformowało, że premiera kompilacji remasterów popularnych produkcji z pierwszego PlayStation została przesunięta na 13 listopada. Przypominamy, że składanka zmierza na PlayStation 4 oraz Xboksa One (na razie nic oficjalnie nie wiadomo o wydaniach na PC lub Nintendo Switch) i będzie posiadała pełną polską lokalizację (obejmującą zarówno napisy, jak i dialogi).

Na odświeżonego Spyro poczekamy trochę dłużej. - Spyro Reignited Trilogy - opóźnienie premiery i gameplay z lokacji Hurricos - wiadomość - 2018-08-17
Na odświeżonego Spyro poczekamy trochę dłużej.

Paul Yan ze studia Toys for Bob tłumaczy decyzję o przesunięciu premiery Spyro Reignited Trilogy w sposób mało zaskakujący – twórcy potrzebują po prostu nieco więcej czasu na dopieszczenie remasterów. Cytując jego słowa:

Wszyscy w Toys for Bob są dumni z tego, że po tych wszystkich latach dostarczą odświeżoną wersję oryginalnej trylogii Spyro. Zależy nam na tym, by zrobić to jak najlepiej, dlatego zdecydowaliśmy się na przesunięcie daty premiery na 13 listopada. Naprawdę miałem nadzieję, że będziecie mogli ratować smoki i spopielać Rhynocosów wcześniej, ale Spyro Reignited Trilogy potrzebuje więcej miłości i troski z naszej strony. Gdy w listopadzie będziesz eksplorował Krainę Smoków, Avalar i Zapomniane Światy, jesteśmy przekonani, że uznasz efekt końcowy za wart dodatkowego czasu oczekiwania.

Zawód związany z opóźnieniem premiery Spyro Reignited Trilogy może osłodzić nieco nowy gameplay z tytułu, który pojawił się ostatnio w sieci. Można go obejrzeć powyżej. Prezentuje on fragment lokacji Hurricos pochodzącej ze Spyro 2: Ripto’s Rage! Doskonale widać na nim, jak wiele pracy włożyło studio Toys for Bob w odświeżenie niemalże dwudziestoletnich już gier, zachowując jednocześnie ich pierwotny charakter. Ulepszeń doczekały się animacje, efekty graficzne, a nawet oryginalna ścieżka dźwiękowa. Trzeba przyznać, że prezentuje się to naprawdę interesująco. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują zatem na to, że szykuje się kolejna gratka dla wszystkich miłośników klasycznych platformówek 3D.