Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 sierpnia 2018, 10:05

Orwell – symulator sieciowej inwigilacji za darmo w Humble Store

W serwisie Humble Store do jutrzejszego wieczora można za darmo zdobyć grę Orwell: Keeping an Eye on You, czyli produkcję symulującą inwigilację aktywności internetowej obywateli zachodniego kraju.

Gra zyskała rozgłos dzięki nietypowej tematyce. - Orwell – symulator sieciowej inwigilacji za darmo w Humble Store - wiadomość - 2018-08-17
Gra zyskała rozgłos dzięki nietypowej tematyce.
ORWELL W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Osmotic Studios
  2. Wydawca: Fellow Traveler
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 26 października 2016 r.

Bardzo lubimy promocje w serwisach dystrybucji cyfrowej, pozwalające za darmo wejść w posiadanie pełnych wersji gier. Najnowsza oferta tego typu pojawiła się w sklepie Humble Store i objęła projekt Orwell: Keeping an Eye on You autorstwa studia Osmotic. Tytuł dostępny jest w formie kodu do aktywacji na Steamie.

Tradycyjnie przypominamy, że jeśli dodacie teraz Orwella do swojej biblioteki gier, to produkcja pozostanie Wasza na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca. Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, gdyż oferta jest ograniczona czasowo i pozostanie ważna tylko do jutra, do godziny 19:00.

Orwell: Keeping an Eye on You jest debiutancką produkcją studia Osmotic, wydaną w 2016 roku wyłącznie na PC. Jest to mocno nietypowy projekt, łączący elementy symulacji, strategii i gry logicznej. Podczas zabawy wcielamy się w pracownika agencji rządowej monitorującej aktywność internetową obywateli fikcyjnego zachodniego kraju. Państwo to niedawno stało się ofiarą terrorystów i naszym zadaniem jest zapobieżenie kolejnym atakom.

Produkcja została przyjęta dosyć ciepło i może się pochwalić średnią ocen na poziomie 77% według serwisu Metacritic. Z kolei na Steamie 92% recenzji użytkowników jest pozytywnych. Duża w tym zasługa nietypowego pomysłu. Do dzisiaj żaden inny deweloper nie pokusił się o opracowanie podobnego tytułu.

Warto na koniec wspomnieć, że w tym roku gra doczekała się kontynuacji zatytułowanej Orwell: Ignorance is Strength.

  1. Orwell za darmo w Humble Store
  2. Oficjalna strona gry