Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 lipca 2021, 12:23

autor: Karol Laska

Nowy strój Spider-Mana poznaliśmy dzięki zabawkom

Nowa zabawka spod szyldu Hot Toys to figurka z człowiekiem-pająkiem bezpośrednio nawiązująca do nadchodzącego marvelowskiego filmu pod tytułem Spider-Man: No Way Home. Przedstawia ona Petera Parkera w specjalnym, czarnym kostiumie.

Na oficjalnym profilu instagramowym firmy z zabawkami o nazwie Hot Toys pokazano nową figurkę człowieka-pająka w skali 1:6. Nie jest to jednak pierwszy lepszy Spider-Man, tylko ten, którego zobaczymy w nadchodzącym filmie MCU o podtytule No Way Home. Marvel nawiązał bowiem medialną współpracę z wyżej wymienionym koncernem.

Nowy kostium Spider-Mana nosi nazwę Black & Gold Suit i przypomina nieco wygląda tegoż superbohatera z trzeciej części pamiętnej trylogii Sama Raimiego. Owa figurka zawiera parę niespodziewanych elementów jak na przykład wymienne oczy podkreślające rodzaj ekspresji człowieka–pająka czy możliwą do ściągnięcia maskę, za którą kryje się twarz Toma Hollanda, odtwórcy roli Petera Parkera.

Skoro mamy okazję oglądać specjalnie zaprojektowane figurki, to kto wie – być może niedługo będziemy mieli okazję obejrzeć pierwszy zwiastun filmu. Produkcja zadebiutuje 15 grudnia 2021 roku.

  1. Recenzja filmu Spider-Man: Daleko od domu
  2. Strona internetowa Marvela