Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2005, 08:52

autor: Kull

Spartanie pod strzechą Playlogic

Program zatytułowany Sparta: Ancient Wars to dobrze zapowiadająca się gra strategiczna, tworzona przez rosyjskich programistów ze studia World Forge. Holenderski koncern Playlogic International poinformował, iż objął mecenat nad tym tytułem, stając się pełnoprawnym wydawcą gry..

Program zatytułowany Sparta: Ancient Wars to dobrze zapowiadająca się gra strategiczna, tworzona przez rosyjskich programistów ze studia World Forge. Holenderski koncern Playlogic International poinformował, iż objął mecenat nad tym tytułem, stając się pełnoprawnym wydawcą gry.

Playlogic ma zamiar pochwalić się możliwościami Sparta: Ancient Wars podczas tegorocznych targów E3. Zaplanowano półgodzinny pokaz grywalnej wersji demo programu, który odbędzie się za zamkniętymi drzwiami, dla wybranych przedstawicieli branży gier.

Spartanie pod strzechą Playlogic - ilustracja #1

Sparta: Ancient Wars będzie oferować trzy kampanie, w których przyjdzie nam dowodzić legendarnymi rasami i mitycznymi bohaterami. Przez ponad 30 misji poznamy smak epickich bitew i dyplomatycznych problemów antycznego świata. Program tworzony jest na nowym silniku Ancient Wars Engine, który prócz wspaniałej grafiki ma wprowadzać rewolucyjny model fizyki. Premiera gry zaplanowana jest na rok 2006. Więcej informacji można znaleźć w naszej Encyklopedii Gry-OnLine i na stronie Playlogic.

Spartanie pod strzechą Playlogic - ilustracja #2
Spartanie pod strzechą Playlogic - ilustracja #3