Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2016, 13:03

Smite ukaże się w tym roku także na PlayStation 4

Studio Hi-Rez poinformowało, że Smite - popularna gra MOBA, dostępna obecnie na PC oraz Xboksie One - trafi także na PlayStation 4. Zachowany zostanie model darmowy z opcjonalnymi mikrotransakcjami.

W prawie trzy lata od premiery na PC Smite trafi także na PlayStation 4. - Smite ukaże się w tym roku także na PlayStation 4  - wiadomość - 2016-02-20
W prawie trzy lata od premiery na PC Smite trafi także na PlayStation 4.

Wydany w 2014 roku Smite co prawda nie może poszczycić się tą samą popularnością, co Dota 2 czy League of Legends, ale jest jedynym tytułem z „wielkiej trójki” gier MOBA, w którym bawią się także gracze konsolowi (co, biorąc pod uwagę specyfikę poprzedniej dwójki, nie powinno nikogo dziwić). W sierpniu produkcja studia Hi-Rez trafiła na Xboksa One, a jeszcze w tym roku ukaże się także na PlayStation 4. Niestety, nie podano nawet przybliżonej daty premiery.

Wersja na konsolę Sony jest obecnie w fazie zamkniętych testów alfa, na początku marca mają się z kolei rozpocząć zamknięte beta-testy, na które możecie się zarejestrować pod tym adresem. Gra zachowa model darmowy z opcjonalnymi mikropłatnościami. Już teraz można kupić zestaw zwany PS4 Founder's Pack, w którym otrzymacie natychmiastowy dostęp do bety, dodatkową skórkę „Soldier of Fortune” dla Aresa, 400 kryształów oraz możliwość grania wszystkimi bóstwami – zarówno tymi, które już w grze są, jak i tymi, które zostaną dodane w przyszłości. Taki pakiet kosztuje 23.99 euro, czyli około 105 złotych. Ponadto osoby z wykupionym członkostwem w PlayStation Plus oraz gracze, którzy połączą swoje konto z gry Smite na PC z konsolowym, także otrzymają ekskluzywne skórki.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Smite

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w ambitnych tematach. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych.

więcej