Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2016, 11:22

Siedemnaście misji w kampanii dla pojedynczego gracza w Doomie

Dzięki danych znalezionych w plikach zamkniętej wersji alfa poznaliśmy pełną listę map kampanii dla pojedynczego gracza w Doomie. Jest ich siedemnaście i starczą one na około trzynaście godzin rozgrywki.

Do premiery Dooma zostały jeszcze trzy miesiące, ale dzięki eksploracji danych z zamkniętej wersji alfa wiemy już mniej więcej, na co szykować się podczas kampanii dla pojedynczego gracza. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że starczy ona na około 13 godzin, teraz z kolei poznaliśmy pełną listę map, na których będziemy rozprawiać się z demonami, upiorami i całą resztą piekielnego tałatajstwa. Jeśli Bethesda nie zdecyduje się na dodanie lub skasowanie którejś z nich, w nowym Doomie zobaczymy siedemnaście misji. Listę map znajdziecie poniżej.

Na ukończenie Dooma nie wystarczy jedno dłuższe popołudnie. - Siedemnaście misji w kampanii dla pojedynczego gracza w Doomie - wiadomość - 2016-02-20
Na ukończenie Dooma nie wystarczy jedno dłuższe popołudnie.

Lista map kampanii w Doomie:

 1. argent_tower
 2. bfg_division
 3. blood_keep
 4. blood_keep_b
 5. electro_tower
 6. genesis_surface
 7. hangar
 8. intro
 9. lazarus
 10. olympia_engineering
 11. olympia_shipyard
 12. olympia_surface_west
 13. polar_core
 14. resource_ops
 15. resource_ops_foundry
 16. surface
 17. titan
Zabójczo szybki, brutalny i bezkompromisowy – takiej strzelanki ostatnimi czasy coraz bardziej brakowało. - Siedemnaście misji w kampanii dla pojedynczego gracza w Doomie - wiadomość - 2016-02-20
Zabójczo szybki, brutalny i bezkompromisowy – takiej strzelanki ostatnimi czasy coraz bardziej brakowało.

Trzeba przyznać, że w porównaniu do wielu współczesnych FPS-ów 13-godzinna kampania, jaką przygotowuje Bethesda, może robić wrażenie. A przynajmniej na papierze, bowiem wszystko będzie oczywiście zależało od jakości samej rozgrywki. Jeśli jednak ufać opiniom osób, które miały okazję zagrać w wersję alfa – czy to przy okazji zamkniętych testów, czy podczas lipcowego Quakeconu – o ten aspekt nie ma się co martwić. Nowy Doom jest podobno szybki, brutalny i w bardzo udany sposób miesza ze sobą elementy znane ze starszych i współczesnych tytułów. Na premierę na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One poczekamy do 13 maja.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Doom
 2. Trudny poród czwartego Dooma – następca kultowych FPS-ów jest już na ostatniej prostej
 3. Doom – kompendium wiedzy o grze