Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 12:38

autor: Aquma

Skyrim trafi do The Elder Scrolls Online

Firma Zenimax Online Studio ujawniła wczoraj pierwsze informacje o kolejnym DLC do gry MMO The Elder Scrolls Online. Dodatek pozwoli nam zwiedzić krainę Skyrim, znaną z popularnej, piątej odsłony cyklu RPG The Elder Scrolls.

W kolejnym dodatku do TESO zwiedzimy Skyrim. - Skyrim trafi do The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2019-12-13
W kolejnym dodatku do TESO zwiedzimy Skyrim.

Deweloper Zenimax Online Studios przedstawił wczoraj informacje o kolejnym dodatku do gry MMO The Elder Scrolls Online. Nie poznaliśmy tytułu rozszerzenia, ale wiemy, że trafimy w nim do krainy Skyrim znanej z popularnej gry RPG The Elder Scrolls V: Skyrim (a przynajmniej tej jej części, której na razie nie ma w TES Online). Zaprezentowano też intrygujący trailer, który zapowiada DLC i wieńczy Sezon Smoka.

Tajemnicze DLC, w którym ponownie wybierzemy się do mroźnej ojczyzny Nordów, zostało określone mianem „kolejnego rocznego wydarzenia w The Elder Scrolls Online”. Więcej na temat omawianej produkcji - a także wspomnianego w zwiastunie „mrocznego serca Skyrim” - dowiemy się 16 stycznia przyszłego roku.

Przypominamy, że gra The Elder Scrolls Online zadebiutowała na pecetach w kwietniu 2014 roku. Trochę ponad rok później ukazały się także wydania dedykowane PlayStation 4 i Xboksowi One. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. The Elder Scrolls Online - strona oficjalna
  2. The Elder Scrolls Online - poradnik
  3. Recenzja gry The Elder Scrolls Online - ani to Skyrim, ani świetne MMO