Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2019, 16:00

Darmowy tydzień z TESO, next-genowa gra akcji Square Enix i inne wieści

Dziś piszemy o darmowym tygodniu z The Elder Scrolls Online, zbliżającej się premierze ostatniego epizodu Life is Strange 2 oraz firmie Square Enix, która poszukuje pracowników do stworzenia nowej, next-genowej gry akcji. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online

Przez najbliższy tydzień każdy chętny będzie mógł wyruszyć na przygodę w TESO. - Darmowy tydzień z TESO, next-genowa gra akcji Square Enix i inne wieści - wiadomość - 2019-11-06
Przez najbliższy tydzień każdy chętny będzie mógł wyruszyć na przygodę w TESO.

Dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego wystartował darmowy tydzień z grą The Elder Scrolls Online. Do 13 listopada wszystkie zainteresowane osoby będą mogły po raz kolejny bezpłatnie przetestować na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One (wymagany jest abonament Xbox Live Gold) rozgrywające się w popularnym uniwersum sieciowe RPG od studia ZeniMax Online. Udostępniony został cały obszar i zawartość z podstawowego tytułu oraz rozszerzenia Morrowind. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy że wejdziecie na poniższą stronę i wybierzecie interesującą Was platformę. Uwaga! Jeśli już wcześniej bawiliście się w TESO w ramach bezpłatnych okresów, lecz ostatecznie nie zdecydowaliście się na kupno tytułu, to będziecie mogli rozpocząć zabawę w miejscu, w którym ją ostatnio przerwaliście.

 1. The Elder Scrolls Online – bezpłatne testy

Z innych istotnych informacji, każda osoba, która stworzy nowe konto w The Elder Scrolls Online otrzyma na start 500 Koron. Ponadto warto pamiętać, że jeśli podczas darmowego tygodnia tytuł przypadnie Wam do gustu i zdecydujecie się na pełną wersję to pamiętajcie, że wszelkie poczynione przez Was postępy zostaną do niej przeniesione.

Nadchodząca premiera finału Life is Strange 2

Już wkrótce, po przeszło roku, poznamy zakończenie historii braci Diaz. 3 grudnia na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One zadebiutuje piąty i ostatni epizod Life is Strange 2, czyli kolejnej odsłony popularnej filmowej przygodówki od studia DONTNOD Entertainment. Z okazji zbliżającej się premiery w sieci pojawił się filmik przygotowany przez twórców, który przedstawia, w jaki sposób decyzje graczy wpływają na rozwój młodszego z rodzeństwa – Daniela. Jest on dostępny do obejrzenia powyżej. Uważajcie jednak na spoilery!

Przypominamy, że wraz z premierą ostatniego epizodu Life is Strange 2 na rynku pojawi się również pudełkowe wydanie tytułu. Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie w tej wiadomości.

Square Enix szuka deweloperów do produkcji next-genowej gry akcji

Ostatnio oddział deweloperski Square Enix był zajęty między innymi remake’iem FInal Fantasy VII. - Darmowy tydzień z TESO, next-genowa gra akcji Square Enix i inne wieści - wiadomość - 2019-11-06
Ostatnio oddział deweloperski Square Enix był zajęty między innymi remake’iem FInal Fantasy VII.

Na oficjalnej stronie firmy Square Enix pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę. Ostatnie z nich jest szczególnie ciekawe. Zgodnie z jego treścią (via GamesRadar+), Japończycy poszukują osoby, która dołączyłaby do zespołu zajmującego się produkcją gry akcji nowej generacji, która ma pojawić się na dużych konsolach. Ma ona stanowić krok naprzód w stosunku do innych przedstawicieli tego gatunku znajdujących się obecnie na rynku. Niestety, nie znamy innych szczegółów na temat tego tajemniczego tytułu. Na jego zapowiedź będziemy musieli zapewne poczekać do przyszłego roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. A Year of Rain
 2. Disney Tsum Tsum Festival
 3. Nebuchadnezzar
 4. Hearthstone: Wejście smoków
 5. Audica
 6. Discovery Tour by Assassin's Creed: Ancient Greece

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Hearthstone: Wejście smoków zwiastun #1
 2. Zombie Blast Crew zwiastun #1
 3. Song of Horror epizod 2
 4. Romancing SaGa 3 zwiastun #1
 5. Conception Plus: Maidens of The Twelve Stars zwiastun #1
 6. Chains of Fury zwiastun #1
 7. Audica zwiastun #1
 8. Planet Zoo zwiastun na premierę
 9. Diablo IV zwiastun #1
 10. Diablo IV zwiastun rozgrywki #1
 11. World of Warcraft: Shadowlands zwiastun rozgrywki #1