Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieSwitch
Okładka Disney Tsum Tsum Festival (Switch)
OkładkaDisney Tsum Tsum Festival (Switch)

Disney Tsum Tsum Festival Switch

Gra towarzyska, w której gracze przejmują kontrolę nad tytułowymi maskotkami i walczą o zwycięstwo w rozmaitych konkurencjach. W Disney Tsum Tsum Festival można grać zarówno w pojedynkę, jak i z maksymalnie trzema osobami (przez Internet lub lokalnie).

Towarzyskie | elementy zręcznościowe | na 2 osoby | rodzinne | minigry | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney Tsum Tsum Festival Premiera Switch

8listopada2019

pudełko PL

8listopada2019

Nintendo eShop

8listopada2019

producent: B.B. Studio / Hyde wydawca: Bandai Namco Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Disney Tsum Tsum Festival

Super Mario Party

Fort Boyard

Party Planet

Disney Tsum Tsum Festival to kompilacja minigier zręcznościowych, opracowana przede wszystkim z myślą o multiplayerowej zabawie. Za stworzeniem i wydaniem tej produkcji stoi firma Bandai Namco Entertainment.

Mechanika

W Disney Tsum Tsum Festival gracze przejmują kontrolę nad tytułowymi Tsum Tsumami, czyli pluszakami inspirowanymi postaciami stworzonymi przez Disneya i Pixara. Wśród nich prym wiodą Myszka Miki i Myszka Minnie oraz Kaczor Donald; ponadto w grze pojawia się Pac-Man. Protagoniści dysponują indywidualnymi zdolnościami, których umiejętne wykorzystanie jest kluczem do zwycięstwa w każdej z dziesięciu konkurencji. W trakcie zabawy zdobywamy monety, przy pomocy których odblokowujemy nowe pluszaki.

Na liście dostępnych minigier znajdziemy między innymi wariacje na temat curlingu i hokeja, specyficzną wersję Tetrisa (w której rolę klocków pełnią spadające z góry maskotki) i cymbergaja czy choćby grę rytmiczną oraz strzelanie do ruchomych celów. Oprócz tego możemy spróbować swoich sił w opartej na zasadach match-3 grze Disney Tsum Tsum, znanej z urządzeń mobilnych.

Tryby gry

Choć w Disney Tsum Tsum Festival można grać w pojedynkę, tytuł przygotowano z myślą o rozgrywce w towarzystwie maksymalnie trójki graczy. Bawić się można zarówno przy jednej konsoli, jak i przez Internet.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry Disney Tsum Tsum Festival prezentuje wysoki poziom wykonania. Plansze mienią się feerią barw, a modele maskotek są szczegółowe. Dopełnieniem tego wszystkiego jest zachęcająca do rywalizacji muzyka i rozmaite efekty dźwiękowe towarzyszące zdobywaniu punktów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Disney Tsum Tsum Festival cena w dniu premiery: 199,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Disney Tsum Tsum Festival

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.