Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieSwitch
Okładka Disney Tsum Tsum Festival (Switch)

Disney Tsum Tsum Festival Switch

Gra towarzyska, w której gracze przejmują kontrolę nad tytułowymi maskotkami i walczą o zwycięstwo w rozmaitych konkurencjach. W Disney Tsum Tsum Festival można grać zarówno w pojedynkę, jak i z maksymalnie trzema osobami (przez Internet lub lokalnie).

Towarzyskie | elementy zręcznościowe | multiplayer | na 2 osoby | rodzinne | minigry | podzielony/wspólny ekran

Nintendo Switch
Okładka Disney Tsum Tsum Festival (Switch)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

8listopada2019

8listopada2019

pudełko PL

8listopada2019

Nintendo eShop

Disney Tsum Tsum Festival to kompilacja minigier zręcznościowych, opracowana przede wszystkim z myślą o multiplayerowej zabawie. Za stworzeniem i wydaniem tej produkcji stoi firma Bandai Namco Entertainment.

Mechanika

W Disney Tsum Tsum Festival gracze przejmują kontrolę nad tytułowymi Tsum Tsumami, czyli pluszakami inspirowanymi postaciami stworzonymi przez Disneya i Pixara. Wśród nich prym wiodą Myszka Miki i Myszka Minnie oraz Kaczor Donald; ponadto w grze pojawia się Pac-Man. Protagoniści dysponują indywidualnymi zdolnościami, których umiejętne wykorzystanie jest kluczem do zwycięstwa w każdej z dziesięciu konkurencji. W trakcie zabawy zdobywamy monety, przy pomocy których odblokowujemy nowe pluszaki.

Na liście dostępnych minigier znajdziemy między innymi wariacje na temat curlingu i hokeja, specyficzną wersję Tetrisa (w której rolę klocków pełnią spadające z góry maskotki) i cymbergaja czy choćby grę rytmiczną oraz strzelanie do ruchomych celów. Oprócz tego możemy spróbować swoich sił w opartej na zasadach match-3 grze Disney Tsum Tsum, znanej z urządzeń mobilnych.

Tryby gry

Choć w Disney Tsum Tsum Festival można grać w pojedynkę, tytuł przygotowano z myślą o rozgrywce w towarzystwie maksymalnie trójki graczy. Bawić się można zarówno przy jednej konsoli, jak i przez Internet.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry Disney Tsum Tsum Festival prezentuje wysoki poziom wykonania. Plansze mienią się feerią barw, a modele maskotek są szczegółowe. Dopełnieniem tego wszystkiego jest zachęcająca do rywalizacji muzyka i rozmaite efekty dźwiękowe towarzyszące zdobywaniu punktów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 199,90 PLN

Gry podobne do Disney Tsum Tsum Festival

Wymagania wiekowe Disney Tsum Tsum Festival

odpowiednia dla każdego wieku