Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDiOS
Okładka Disney Tsum Tsum (iOS)
OkładkaDisney Tsum Tsum (iOS)

Disney Tsum Tsum

Logiczna układanka typu match-3, stworzona na licencji pluszaków Disney Tsum Tsum. Rozgrywka nie różni się zbytnio od innych przedstawicieli gatunku i polega na łączeniu ze sobą przynajmniej trzech takich samych elementów, dzięki czemu zdobywamy punkty.

Logiczne | zagraj za darmo | połącz trzy elementy | Disney

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney Tsum Tsum Premiera

29cze2014

AND

1lip2014

iOS

producent: LINE Corporation wydawca: LINE Corporation

Gry podobne do Disney Tsum Tsum

Best Fiends

Candy Crush Jelly Saga

LINE Pokopang

Disney Tsum Tsum na platformę AND i iOS to gra logiczna typu match-3 stworzona przez firmę LINE Corporation, będącą oddziałem koreańskiego koncernu Naver, specjalizującego się w tworzeniu serwisów internetowych oraz mobilnych aplikacji. Tytuł powstał na licencji Disney Tsum Tsum. Tym mianem określane są pluszowe zabawki z rozmaitych filmów i bajek wyprodukowanych przez Disneya.

Produkcję wydano w modelu free-to-play z mikropłatnościami. Gra, choć darmowa, okazała się jednym z najbardziej dochodowych projektów 2015 roku, generując przychód na poziomie 320 milionów dolarów.

Mechanika

Disney Tsum Tsum, choć posiada interesujące założenia, tak naprawdę jest zwykłą układanką typu match-3. Zabawa polega więc na łączeniu linią rysowaną palcem przynajmniej trzech takich samych pluszaków, które spadają z góry na niewielką planszę - w ten sposób nabijamy punkty. Podczas rozgrywki należy się spieszyć, gdyż na zdobycie wyznaczonego wyniku mamy ograniczoną ilość czasu. Gameplay w Disney Tsum Tsum na platformę AND i iOS urozmaicany jest przez tak zwany Fever Mode, który możemy uruchomić w trakcie zmagań. Po jego włączeniu na chwilę otrzymujemy spory bonus punktowy. Dodatkową atrakcją są same pluszaki – reprezentowane chociażby przez Kubusia Puchatka, Myszkę Miki czy też Kaczora Donalda – które kolekcjonujemy, rozwijamy i wykorzystujemy podczas zmagań, gdyż zapewniają one pewne korzyści.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Disney Tsum Tsum: Odpowiednia dla każdego wieku.

Disney Tsum Tsum Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS