Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2020, 18:25

autor: Froozyy

TESO: Greymoor - poznaliśmy datę premiery oraz szczegóły dodatku

Nowe rozszerzenie do MMO The Elder Scrolls Online zostało zaprezentowane. Dodatek o nazwie Greymoor trafi na komputery osobiste w maju, a na konsole PlayStation 4 i Xbox One w czerwcu tego roku. Wprowadzi on do gry m.in. nową lokację (zachodni Skyrim) oraz wątek fabularny na ok. 30 godzin.

W maju gracze The Elders Scrolls Online będą mieli okazję lepiej zwiedzić krainę Skyrim. - TESO: Greymoor - poznaliśmy datę premiery oraz szczegóły dodatku - wiadomość - 2020-01-17
W maju gracze The Elders Scrolls Online będą mieli okazję lepiej zwiedzić krainę Skyrim.

Poznaliśmy oficjalną nazwę oraz szczegółowe informacje na temat najnowszego dodatku do gry MMO The Elder Scrolls Online, w którym gracze będą mogli lepiej zwiedzić krainę Skyrim. Rozszerzenie Greymoor ukaże się 18 maja na komputerach osobistych i 2 czerwca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przyszłości trafi również na platformę Google Stadia. Będzie ono wchodziło w skład opowieści Mroczne serce Skyrim (ang. Dark Heart of Skyrim), która w przeciągu całego roku (poprzez cztery aktualizacje) przedstawi mroczną historię o wampirach.

Zaplanowany na maj rozdział Greymoor wprowadzi do gry m.in. nową strefę (zachodni Skyrim) oraz główny wątek fabularny zapewniający blisko 30 godzin rozrywki. Udostępniony zostanie również system antyków (dzięki któremu można będzie zdobyć zaginione artefakty oraz cenne nagrody). Oprócz tego pojawią się nowe próby i wydarzenia globalne.

Rozszerzenie można zakupić już teraz w przedsprzedaży pod tym adresem. Cena, w zależności od wybranej wersji, wynosi od 160 (bez wersji podstawowej gry) do 379 złotych (wersja podstaowa oraz wszystkie poprzednie dodatki, a także bonusowe przedmioty w grze, które możecie zobaczyć na poniższej grafice).

Warto także wiedzieć, że zanim ukaże się Greymoor, dostępna będzie wcześniej paczka lochów Harrowstorm (od lutego), będąca swego rodzaju wprowadzeniem do nadchodzących wydarzeń. W trzecim kwartale tego roku (czyli już po premierze rozdziału Greymoor) ukaże się kolejny zestaw lochów, a w czwartym - dodatek fabularny kończący historię Mrocznego serca Skyrim.