Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2020, 19:33

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Left 4 Dead 3 zmierza na VR. Prezes HTC się wygadał [Aktualizacja]

Prezes HTC, Alvin Wang Graylin, podczas rozdania nagród GoldenV wygadał się, że obecnie Valve pracuje również nad trzecią odsłoną Left 4 Dead, która trafi na urządzenia VR. Produkcja ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Aktualizacja: Jak podaje serwis IGN, firma Valve kategorycznie zaprzecza jakoby obecnie produkowała nową odsłonę cyklu Left 4 Dead 3.

Komu z Was marzy się kolejna odsłona serii Left 4 Dead? - Left 4 Dead 3 zmierza na VR. Prezes HTC się wygadał - wiadomość - 2020-01-17
Komu z Was marzy się kolejna odsłona serii Left 4 Dead?

Podczas rozdania nagród GoldenV prezes chińskiego odziału HTC, Alvin Wang Graylin, w trakcie przemówienia o przyszłości technologii wirtualnej rzeczywistości zdradził, że Valve pracuje w tym momencie nie tylko nad Half-Life: Alyx, ale także nad Left 4 Dead 3, które również ma być dedykowane na urządzenia VR. Według jego informacji produkcja ta pojawi się jeszcze w tym roku. Wiadomość tę możecie zobaczyć na jednym ze slajdów podsumowujących jego ostatnie przemówienie.

Należy pamiętać, że ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona, ale biorąc pod uwagę dzisiejsze doniesienia, można przypuszczać, że gra rzeczywiście powstaje. Ciężko jednak powiedzieć, czy faktycznie ukaże się ona w 2020 roku. Gdyby tak faktycznie było, to najpewniej jej zapowiedź ujrzymy już niebawem.