Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2007, 09:28

autor: Metatron

Serwis PGR Nations nabiera rozpędu

Kiedy odbyła się premiera gry Forza Motorsport 2 posiadacze X360 otrzymali możliwość śledzenia swoich osiągnięć i postępów, a także prezentowania samochodów za pośrednictwem strony internetowej. W przypadku Halo 3 Bungie uruchomiło podobny serwis. Twórcy Project Gotham Racing 4, Bizarre Creations, również poszli tym śladem.

Kiedy odbyła się premiera gry Forza Motorsport 2, posiadacze X360 otrzymali możliwość śledzenia swoich osiągnięć i postępów, a także prezentowania samochodów za pośrednictwem strony internetowej. W przypadku Halo 3 Bungie uruchomiło podobny serwis. Twórcy Project Gotham Racing 4, Bizarre Creations, również poszli tym śladem. Wygląda więc na to, że tego typu strony internetowe powoli stają się standardem w wydawanych przez Microsoft produkcjach.

Serwis PGR Nations nabiera rozpędu - ilustracja #1

Serwis poświęcony PGR 4, najnowszej ze wspomnianych gier, do tej pory nie funkcjonował w pełni. Teraz jednak, jak poinformowali twórcy, uruchomiono już większość jego możliwości. Gracze mogą więc zapoznać się ze światowymi rankingami, sprawdzić szczegółowe statystyki poszczególnych krajów, obejrzeć swoje osiągnięcia i zrobione zdjęcia.

Nie działają jeszcze wszystkie planowane funkcje PGR 4 Nations. Brakuje między innymi rankingu najlepszych graczy, ten jednak, jeżeli wierzyć napisowi na stronie, powinien pojawić się już niedługo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Project Gotham Racing 4

Project Gotham Racing 4