Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2007, 09:28

autor: Metatron

Serwis PGR Nations nabiera rozpędu

Kiedy odbyła się premiera gry Forza Motorsport 2 posiadacze X360 otrzymali możliwość śledzenia swoich osiągnięć i postępów, a także prezentowania samochodów za pośrednictwem strony internetowej. W przypadku Halo 3 Bungie uruchomiło podobny serwis. Twórcy Project Gotham Racing 4, Bizarre Creations, również poszli tym śladem.

Kiedy odbyła się premiera gry Forza Motorsport 2, posiadacze X360 otrzymali możliwość śledzenia swoich osiągnięć i postępów, a także prezentowania samochodów za pośrednictwem strony internetowej. W przypadku Halo 3 Bungie uruchomiło podobny serwis. Twórcy Project Gotham Racing 4, Bizarre Creations, również poszli tym śladem. Wygląda więc na to, że tego typu strony internetowe powoli stają się standardem w wydawanych przez Microsoft produkcjach.

Serwis PGR Nations nabiera rozpędu - ilustracja #1

Serwis poświęcony PGR 4, najnowszej ze wspomnianych gier, do tej pory nie funkcjonował w pełni. Teraz jednak, jak poinformowali twórcy, uruchomiono już większość jego możliwości. Gracze mogą więc zapoznać się ze światowymi rankingami, sprawdzić szczegółowe statystyki poszczególnych krajów, obejrzeć swoje osiągnięcia i zrobione zdjęcia.

Nie działają jeszcze wszystkie planowane funkcje PGR 4 Nations. Brakuje między innymi rankingu najlepszych graczy, ten jednak, jeżeli wierzyć napisowi na stronie, powinien pojawić się już niedługo.