Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2007, 09:53

autor: Metatron

Demo gry Ace Combat 6: Fires of Liberation pobrane przez milion osób

Ace Combat 6: Fires of Liberation to przełomowa część popularnej serii strzelanin lotniczych wydawanych przez Namco Bandai. Po pierwsze, będzie pierwszą częścią cyklu, która ukazała się na next-gena, po drugie, zerwie tradycję ukazywania się wyłącznie na konsolach PlayStation, trafiając do użytkowników X360, w końcu po trzecie zawierać będzie funkcjonalność online.

Ace Combat 6: Fires of Liberation to przełomowa część popularnej serii strzelanin lotniczych wydawanych przez Namco Bandai. Po pierwsze będzie pierwszą odsłoną cyklu, która zostanie opublikowana na next-gena, po drugie zerwie z tradycją ukazywania się wyłącznie na konsolach PlayStation, trafiając do użytkowników X360, w końcu po trzecie zawierać będzie funkcjonalność online. Jak zostanie przyjęta? O to twórcy się nie martwią, szczególnie, że demo na Xbox LIVE cieszy się sporym zainteresowaniem i do tej pory zdążyło je pobrać ponad milion osób.

Demo gry Ace Combat 6: Fires of Liberation pobrane przez milion osób - ilustracja #1

Należy w tym miejscu dodać, że jest już ono do ściągnięcia od trzech i pół miesiąca, więc osiągniętemu przez nie wynikowi daleko do Bioshocka, którego demo pobrano ponad milion razy w zaledwie miesiąc po opublikowaniu. Mimo wszystko jest to dobry wynik, wskazujący na to, że wśród posiadaczy X360 istnieje zapotrzebowanie na tego typu produkcję.

Przypominamy, że Ace Combat 6: Fires of Liberation będzie strzelaniną lotniczą o rozbudowanej fabule, w której weźmiemy udział w konflikcie między fikcyjnymi państwami. Twórcy postanowili rozszerzyć rozgrywkę o możliwość uczestnictwa w podniebnych bitwach za pośrednictwem trybu multiplayer online. W trakcie walki będzie można również skorzystać z oddziałów wsparcia (zarówno naziemnych, wodnych, jak i powietrznych), wskazując im poszczególne cele do ataku.

Demo gry Ace Combat 6: Fires of Liberation pobrane przez milion osób - ilustracja #2

Gra zadebiutuje w Ameryce 23 października. Europejscy gracze będą musieli poczekać na swoją wersję miesiąc dłużej. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ace Combat 6: Fires of Liberation

Ace Combat 6: Fires of Liberation