Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2007, 10:22

autor: Metatron

Lista achievementów do Rock Band trafia do internetu

Dzięki liście achievementów, która trafiła ostatnio do internetu, dowiedzieliśmy się, że w Rock Band na X360 będzie w sumie 49 osiągnięć do zdobycia, co zapewni nam zwiększenie licznika GamerScore o standardowe tysiąc punktów.

Rock Band to wyczekiwana przez wielu graczy produkcja mistrzów gier muzycznych – studia Harmonix. Trudno się więc dziwić, że wraz ze zbliżającą się datą premiery coraz więcej serwisów dzieli się informacjami na temat gry, opisuje wrażenia z wersji beta i deweloperskich prezentacji. Nas nieco omija całe to zamieszanie, ponieważ europejska premiera Rock Band przewidziana jest dopiero na przyszły rok. Niemniej jednak staramy się przekazywać co ciekawsze wiadomości. A jedną z nich jest niewątpliwie lista achievementów, która trafiła ostatnio do internetu.

Dzięki niej dowiedzieliśmy się, że w Rock Band na X360 będzie w sumie 49 osiągnięć do zdobycia, co zapewni nam zwiększenie licznika GamerScore o standardowe tysiąc punktów.

Część z achievementów zdobędziemy wykonując utwory w odpowiednim stylu. Inne związane będą z rozwojem naszej kariery. Jak się okazuje, osobnym osiągnięciem będzie zakończenie tego trybu na każdym z instrumentów. Tak więc do zdobycia wszystkich trzeba będzie grę ukończyć co najmniej trzykrotnie, grając na gitarze, perkusji oraz śpiewając.

Dzięki opublikowanej liście poznaliśmy również miasta, które odwiedzimy w trakcie tournée naszej kapeli. Będą to: Londyn, Paryż, Amsterdam, Sztokholm, Rzym, Boston, Nowy Jork, Chicago, Los Angeles, Seattle, San Francisco, Sydney, Reykyavik, Rio De Janeiro oraz Moskwa. Nasza trasa prowadzić będzie również przez Japonię, tu jednak nie zdradzono nazwy miasta. Możemy mimo to założyć, że będzie to Tokio.

Chętni do zapoznania się z pełną listą achievementów do Rock Band znajdą ją pod poniższym adresem: