Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 października 2007, 09:09

autor: Metatron

Oficjalna ścieżka dźwiękowa do Halo 3 wkrótce na CD

Skomponowana przez Marty’ego O’Donnella ścieżka dźwiękowa do serii Halo jest przez wielu uważana za jedną z lepszych opraw muzycznych produktów branży elektronicznej rozrywki. Trudno więc się dziwić, że fani chcieliby słuchać jej nie tylko podczas rozgrywki. Dobrą wiadomością będzie dla nich fakt, że przygotowywany jest soundtrack do trzeciej części serii.

Skomponowana przez Marty’ego O’Donnella ścieżka dźwiękowa do serii Halo jest przez wielu uważana za jedną z lepszych opraw muzycznych produktów branży elektronicznej rozrywki. Trudno więc się dziwić, że fani chcieliby słuchać jej nie tylko podczas rozgrywki. Dobrą wiadomością będzie dla nich fakt, że przygotowywany jest soundtrack do trzeciej części serii. Jego wydawcą została firma Sumthing Else Music Works, która zapowiedziała, że album trafi do sklepów 20 listopada. Niestety, tylko w Stanach Zjednoczonych.

Oficjalna ścieżka dźwiękowa do Halo 3 wkrótce na CD - ilustracja #1

Nabywcy Halo 3 Original Soundtrack otrzymają dwie płyty CD zawierające w sumie ponad dwie godziny muzyki skomponowanej przez Martina O’Donnella i Michaela Salvatori. Znajdą się na nich zarówno znane z gry utwory, jak i ich wersje w nowej aranżacji, nagrane przez kompletną orkiestrę symfoniczną wraz z chórem.

Na razie nie mówi się o tym, by album z muzyką do Halo 3 miał trafić również na europejski rynek. Póki co pozostaje więc jedynie zamówić płytę zza Oceanu.