Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2011, 14:19

Saints Row: The Third z polskimi napisami na PC i konsolach

Saints Row: The Third pojawi się w naszym kraju z polskimi napisami na wszystkich platformach – PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Informacja została podana przez przedstawiciela dystrybutora – CD Projekt. Gra akcji studia Volition i firmy THQ zapowiada się na prawdziwie zwariowaną przygodę.

Sandboksowa gra akcji Saints Row: The Third będzie dostępna w polskiej kinowej wersji językowej zarówno na pecetach, jak i konsolach (czyli Xboksie 360 i PlayStation 3). Taką informację podał Hubert Habas z firmy CD Projekt, która jest dystrybutorem trzeciej odsłony serii tworzonej przez Volition oraz THQ. To dobra wiadomość dla konsolowych graczy nie władających angielskim.

Napisy w Saints Row: The Third mają dwa zasadnicze plusy. Pozwolą zrozumieć dialogi, w których zapewne nie zabraknie ostrych żartów i dwuznaczności. Z drugiej strony, nie będą przeszkadzały w słuchaniu gwiazd podkładających głosy pod postacie. Przypomnijmy, że tym razem w grze wystąpią: Daniel Dae Kim, Hulk Hogan i Sasha Grey.

Saints Row: The Third z polskimi napisami na PC i konsolach  - ilustracja #1

W trzeciej odsłonie Saints Row wybierzemy się do miasta Steelport, aby utrzeć nosa Syndykatowi i innym frakcjom. Ponownie wcielimy się też w przedstawiciela lub przedstawicielkę gangu i będziemy mogli narozrabiać. Początkowo twórcy wspominali o zmianie wizerunku serii na bardziej poważny, ale później udowodnili, że nic takiego nie ma miejsca kilkoma materiałami.

Polskie wersje językowe na konsolach wciąż nie są standardem, więc każda tego typu informacja jest warta odnotowania. Niedawno dowiedzieliśmy się, że napisy na wszystkich platformach pojawią się w grze Batman: Arkham City. Saints Row: The Third trafi do sklepów w listopadzie tego roku i będzie kosztować 199,90 zł na konsolach i 119.90 zł na pecetach.

  1. Zapowiedź gry
  2. Materiały filmowe