Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 08:20

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Ruszyły zapisy do beta testów gry DOTA 2

Firma Valve poinformowała, że ruszyły zapisy do betatestów DOTA 2. Chętne osoby mogą wyrazić chęć uczestnictwa w fazie testowej na oficjalnej stronie gry, używając danych konta Steam. Dodatkowo rusza dzisiaj turniej DOTA 2, w którym suma nagród wynosi 1,6 miliona dolarów.

Dużo ostatnio dzieje się wokół gry DOTA 2. Najpierw wyciekły pierwsze screeny, a następnie pojawił się oficjalny zwiastun. Ostatnią gorącą wiadomością o kontynuacji jednego z najpopularniejszych modów do Warcraft 3 jest to, że rozpoczęły się zapisy do beta testów tego tytułu.

Osoby zainteresowane betatestami powinny udać się na oficjalną stronę gry DOTA 2 i zgłosić się do nich używając danych swojego konta Steam. Firma Valve nie ujawniła na razie kiedy testy się rozpoczną. Nie wiemy też czy wszystkie osoby, które wyrażą chęć uczestnictwa, otrzymają możliwość sprawdzenia gry przed premierą. Warto zaznaczyć jednak, że na fazę beta nie będziemy musieli zbyt długo czekać, gdyż, według zapewnień Valve, pełna wersja gry pojawi się jeszcze w tym roku.

Przypominamy też, że na trwających właśnie targach gamescom odbywa się wielki turniej DOTA 2. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymają milion dolarów, a całkowita pula nagród wynosi 1,6 miliona dolarów. W turnieju biorą udział jedne z najbardziej znanych drużyn, które do tej pory zmagały się ze sobą w ramach oryginalnego moda do Warcrafta 3. Pełną rozpiskę na dziś możecie znaleźć na tej stronie. Mecze rozpoczną się o godzinie 10.00, a stream z nich będzie dostępny tutaj.

Pozostaje więc czekać na pierwsze wrażenia profesjonalistów i osób odwiedzających hale w Kolonii, które będą miały okazję zagrać a najnowszy produkt Valve. Konkretne informacje na temat bohaterów, balansu i ogólnego charakteru rozgrywki powinny pojawić się wkrótce.