Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2011, 13:37

autor: Michał "Ender" Kułakowski

DotA 2 – wyciekły pierwsze screeny z gry

Pomimo tego iż do oficjalnej prezentacji DotA 2 na targach Gamescom zostało już niewiele czasu, w sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne screeny z tej produkcji.

Do oficjalnej prezentacji przygotowanej przez Valve DotA 2, będącej rozwinięciem popularnego moda do gry Warcraft III, zostało już niewiele czasu. Pomimo tego na forum NeoGAF pojawiły się pierwsze nieoficjalne screeny z gry, z których trzy prezentujemy poniżej. Wnioskując po podpisach umieszczonych na obrazkach, źródłem przecieku jest najprawdopodobniej poświęcony tytułowi fanowski serwis z Chin.

DotA 2 – wyciekły pierwsze screeny z gry - ilustracja #1

DotA 2 – wyciekły pierwsze screeny z gry - ilustracja #2

DotA 2 – wyciekły pierwsze screeny z gry - ilustracja #3

Otwartym pytaniem pozostaje to czy to co widzimy na screenach przedstawia wersję tytułu, którą zobaczymy podczas prezentacji czy też jedną z wcześniejszych, na przykład betę lub alfę. Jeżeli zdjęcia te pochodzą sprzed dobrych kilku miesięcy, to od tamtego czasu gra mogła ulec sporym zmianom.

Całkowicie pewni będziemy dopiero po gamescomowej prezentacji zaplanowanej na 17 sierpnia. Podczas pokazu Valve rozpocznie też oficjalny turniej DotA 2, w którym uczestniczyć będzie szesnaście zespołów z całego świata, walczących o nagrodę pieniężną w wysokości miliona dolarów. Całe wydarzenie trwające do 21 sierpnia, będzie można śledzić na żywo, na oficjalnej stronie gry.