Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2011, 09:00

autor: DogGhost

Resistance 3 - zapowiedziano pierwszy dodatek DLC

Wraz z premierą Resistance 3, przedstawiciel studia Insomniac Games zapowiedział pierwsze rozszerzenie DLC, które wprowadzi między innymi nowy tryb rozgrywki: Invasion.

W związku z premierą gry Resistance 3, James Stevenson, starszy menedżer do spraw społeczności studia Insomniac Games, opublikował na amerykańskim blogu PlayStation wiadomość, w której zapowiedział między innymi pierwszy dodatek DLC do tej długo oczekiwanej strzelanki.

Resistance 3 - zapowiedziano pierwszy dodatek DLC  - ilustracja #1

„Survival Pack”, gdyż tak nazwano rozszerzenie, będzie zawierał przede wszystkim nowy tryb rozgrywki: Invasion. Pod względem mechaniki nie prezentuje się on jednak zbyt odkrywczo, gdyż polega na zdobywaniu punktów kontrolnych. Wrogie drużyny muszą utrzymać je jak najdłużej, gdyż „węzły” generują w czasie rzeczywistym punkty. Wygrywa oczywiście zespół, który pierwszy zdobędzie ich określoną liczbę. Choć podobne rozwiązanie widzieliśmy już w wielu produkcjach z tego gatunku (np. w Unreal Tournament III), to może ono urozmaicić rozgrywkę wieloosobową w Resistance 3.

Resistance 3 - zapowiedziano pierwszy dodatek DLC  - ilustracja #2

Oprócz trybu Invasion, w dodatku DLC pojawią się również cztery nowe stroje dla bohaterów, a także unikatowa skórka interfejsu PlayStation XMB. Cenę rozszerzenia ustalono na poziomie 3,99 dolarów, a jego premierę zaplanowano na 4 października.

Jeżeli nie jesteście zainteresowani ponoszeniem dodatkowych kosztów po zakupie gry, to przedstawiciel studia Insomniac Games poinformował, że w tym samym dniu wszyscy posiadacze Resistance 3 otrzymają aktualizację, która wprowadzi dwie nowe mapy do trybu multiplayer.

Więcej na temat polskiej premiery gry możecie przeczytać tutaj.