Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2016, 21:50

autor: Entelarmer

Remedy Entertainment wkróce ujawni nowy projekt

Studio Remedy Entertainment wkrótce zapowie nową produkcję. Twórcy Maksa Payne'a oraz Quantum Break opublikowali krótki film, w którym zapowiedzieli rychłe ujawnienie zwiastuna swojej kolejnej gry.

W ostatnim roku o studiu Remedy Entertainment słyszeliśmy głównie w kontekście Quantum Break, gry akcji wydanej w kwietniu na PC oraz konsolę Xbox One. Twórcy dwóch pierwszych odsłon cyklu Max Payne oraz Alana Wake’a zapowiedzieli uwzględnianie kooperacyjnego trybu sieciowego w swoich przyszłych produkcjach, ale jak dotąd nie pochwalili się niczym konkretnym. Wygląda jednak na to, że wkrótce zapoznamy się z kolejnym dziełem fińskiego zespołu. Firma opublikowała krótki film z Samem Lake’iem, dyrektorem kreatywnym studia. Skromnie zatytułowany materiał („Najznakomitszy zwiastun wszech czasów”) nie pokazuje zbyt wiele, ale znalazła się w nim obietnica ujawnienia zwiastuna nowej gry.

Sam filmik nie oferuje żadnych wskazówek na temat kolejnej gry Remedy. Niemal na pewno nie jest nią Alan Wake 2 – jeszcze w czerwcu Finowie jasno stwierdzili, że żadna z dwóch przygotowywanych produkcji nie jest kontynuacją psychologicznego thrillera z 2010 roku. Wiemy też, że studio współpracuje z firmą Smilegate przy produkcji strzelanki Crossfire 2, do której opracowuje tryb fabularny, choć nie ma pewności, czy jest to jeden z projektów, o których wspominano w czerwcu. Czymkolwiek by nie była nowa gra Remedy, jej zwiastun ma ukazać się „wkrótce”.