Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2016, 13:53

autor: Draug

Wieści ze świata (Remedy Entertainment, Dead or Alive Xtreme 3) 16/9/2016

Dziś piszemy o planach dodawania trybu co-op do przyszłych gier studia Remedy Entertainment i o zapowiedzi pecetowej (przeglądarkowej) wersji Dead or Alive Xtreme 3, nazwanej Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Remedy Entertainment będzie tworzyło gry kooperacyjne

Znane z gier takich jak Max Payne, Alan Wake i Quantum Break studio Remedy Entertainment ogłosiło, że w swoich kolejnych projektach zamierza uwzględnić kooperacyjny tryb wieloosobowy. Deweloper od razu wyjaśnił, że w dalszym ciągu będzie koncentrował się na wciągających opowieściach dla samotników, ale jednocześnie chciałby rozszerzyć narrację w taki sposób, by uwzględniała współpracę z innymi graczami. Co z tego wyjdzie, przekonamy się najwcześniej przy kolejnym, niezapowiedzianym jeszcze tytule, czyli za ładnych parę lat. Na razie Remedy szuka kandydata na stanowisko naczelnego sieciowego programisty, który pomoże odpowiednio rozbudować autorski silnik studia, Northlight.

Dead or Alive Xtreme 3 trafi na PC jako Venus Vacation

Podczas targów Tokyo Game Show firma DMM Games w porozumieniu z Koei Tecmo zapowiedziała pecetowe (przeglądarkowe) Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation, czyli port konsolowego Dead or Alive Xtreme 3 – gry, w której nawiązuje się bliższą „znajomość” z zawodniczkami z serii bijatyk Dead or Alive, biorąc razem z nimi udział w rozmaitych letnich aktywnościach. Na tę chwilę nie dysponujemy żadnymi dodatkowymi szczegółami dotyczącymi wersji PC – ani terminem premiery, ani potwierdzeniem wypuszczenia gry poza Japonią, ani informacjami na temat tego, czy zawartość wydania komputerowego będzie odbiegała od edycji na konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Zostaje tylko krótki teaser trailer na dokładkę:

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

Ostatnia aktualizacja: 2016-09-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.