Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2016, 08:53

autor: Movis

Batman: The Telltale Games Series – Guardian of Gotham zadebiutuje 22 listopada

Znamy datę premiery przedostatniego odcinka gry Batman: The Telltale Games Series. Guardian of Gotham pojawi się 22 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Jeden szeroki uśmiech wystarczy, by rozpocząć długoletnią znajomość. - Batman: The Telltale Games Series – Guardian of Gotham zadebiutuje 22 listopada - wiadomość - 2016-11-18
Jeden szeroki uśmiech wystarczy, by rozpocząć długoletnią znajomość.

Po wartkich zwrotach akcji z poprzedniego epizodu Batman: The Telltale Games Series, wielu graczy z niecierpliwością oczekuje kolejnej porcji przygód nietoperza. Firma Telltale Games postanowiła nie trzymać ich za długo w niepewności i ustaliła datę premiery czwartego odcinka pierwszego sezonu na 22 listopada. Wraz z informacją twórcy udostępnili także poniższy trailer:

W Strażniku Gotham przyjdzie nam zwiedzić Arkham Asylum, niestety od środka i jako pacjent. Dodatkowo dotychczasowi chorzy nie wydają się za przyjaźnie nastawieni do Bruce'a. By wydostać się ze szpitala, będziemy potrzebować pomocy pewnego wyjątkowo rozbawionego jegomościa. W międzyczasie w kotle, jakim stało się Gotham City pod nieobecność Mrocznego Rycerza, despotyczny burmistrz Harvey Dent podejmie otwartą walkę z Dziećmi Arkham, nie zważając na to, ilu cywilów na tym ucierpi. Jak daleko można się posunąć w imię sprawiedliwości?

Batman: The Telltale Games Series to epizodyczna gra przygodowa od studia Telltale Games z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. W formule podobnej do poprzednich produkcji firmy, tytuł zdecydowanie skupia się na opowiedzeniu dobrej historii, na którą gracz będzie miał wpływ podejmując moralne decyzje o określonych konsekwencjach. Fabuła, będąca oryginalną wizją, skupia się na początku krucjaty Batmana, ale dużą część gry spędzimy także w garniturze Bruce’a Wayne’a.