Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2014, 12:00

autor: luckie

Red Orchestra 2 za darmo na Steamie przez 24 godziny - pobierz grę jeszcze dziś

Red Orchestra 2 będzie dziś rozdawane za darmo na Steamie. W ramach promocji każdy użytkownik Steama będzie mógł odebrać bezpłatną kopię FPS-a studia Tripwire Interactive i cieszyć się nią bez ograniczeń. Promocja najprawdopodobniej rozpocznie się wieczorem.

Red Orchestra 2 nie raz można było wypróbować za darmo na Steamie, ale jeszcze nigdy gra nie była rozdawana - Red Orchestra 2 za darmo na Steamie przez 24 godziny - pobierz grę jeszcze dziś - wiadomość - 2014-04-23
Red Orchestra 2 nie raz można było wypróbować za darmo na Steamie, ale jeszcze nigdy gra nie była rozdawana

Na dziś zaplanowano akcję promocyjną Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, w ramach której gra będzie rozdawana za darmo na Steamie przez 24 godziny. Każdy, kto w tym czasie odbierze swoją kopię tego „drugowojennego” FPS-a studia Tripwire Interactive, będzie mógł ją zatrzymać na zawsze. Nie podano dokładnej godziny rozpoczęcia akcji, ale podejrzewamy, że będzie to tradycyjnie 19:00. Oferta dotyczy wyłącznie podstawowej wersji gry na PC (edycja cyfrowa). Jeśli zechcecie wyposażyć się również w samodzielny dodatek do Red Orchestra 2, o podtytule Rising Storm, warto rozglądać się za weekendową promocją na Steamie, w ramach której produkcję będzie się dało wypróbować za darmo lub na stałe dodać do swojej Biblioteki gier w obniżonej cenie.

Red Orchestra 2 za darmo na Steamie przez 24 godziny - pobierz grę jeszcze dziś - ilustracja #2Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad to pierwszoosobowa strzelanina rozgrywająca się na wschodnim froncie II wojny światowej. Ten pecetowy tytuł powstał w 2011 roku w studiu Tripwire Interactive, które wcześniej stworzyło m.in. Red Orchestra: Ostfront 41-45 oraz Killing Floor. Pierwsze skrzypce gra tu tryb multiplayer, choć twórcy przygotowali też fabularną kampanię dla jednego gracza. Charakterystyczną cechą produkcji jest nacisk na realizm – broń ma dużo większy odrzut niż w wielu współczesnych FPS-ach, tor lotu pocisków obliczany jest przez skomplikowane algorytmy fizyczne, a odniesione rany mają wpływ na mobilność postaci. Po premierze Red Orchestra 2 wzbudzała mieszane opinie – jedni doceniali wysoki poziom trudności i autentyczne odwzorowanie pola walki, z kolei inni kręcili nosem na wszechobecne niedoróbki techniczne.

  1. Recenzja gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
  2. Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad na Steamie