Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2013, 09:42

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Red Orchestra 2 - Darmowy Weekend i 85% przecena na Steamie

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu, to Darmowy Weekend na Steamie jest dobrą okazją do nadrobienia zaległości. Oprócz tego sieciowa strzelanina studia Tripwire Interactive przez najbliższe dni jest dostępna o 85% taniej niż zwykle.

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam rozpoczął się Darmowy Weekend z grą Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu. Oprócz tego produkcja studia Tripwire Interactive została przeceniona o 85% w stosunku do standardowej ceny.

Darmowy Weekend oznacza, że do godziny 22:00 w niedzielę (7 kwietnia) możecie testować Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat. Wystarczy wejść pod ten adres i pobrać klienta gry, klikając odpowiedni odnośnik. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta na Steamie.

Nadarza się najlepsza okazja do przetestowania gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu - Red Orchestra 2 - Darmowy Weekend i 85% przecena na Steamie - wiadomość - 2013-04-05
Nadarza się najlepsza okazja do przetestowania gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu

Jeśli komuś Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu spodoba się na tyle, że będzie chciał nabyć ją na stałe, to teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. Przez kilka najbliższych dni gra w wersji Game of the Year pozostanie bowiem przeceniona aż o 85% w stosunku do normalnej ceny. Oznacza to, że obecnie można ją zakupić za 2,69 euro, czyli ok. 11 złotych. Promocja zakończy się 8 kwietnia o godzinie 19:00.

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu to sieciowa strzelanina FPP, która w porównaniu do poprzedniej części serii została wzbogacona o bardziej rozbudowaną kampanię dla jednego gracza. Historia przedstawia bitwę o Stalingrad z perspektywy strony niemieckiej i rosyjskiej. Najważniejszą częścią programu jest jednak tryb multiplayer. Całość uzupełnia kooperacyjny Skirmish, w którym nawet dziesięciu graczy staje do walki z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.