Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 16:10

autor: Sarge

Quantum Break - pierwszy gameplay z gorącego exclusive'a XONE

Studio Remedy Entertainment po raz pierwszy ujawniło fragment rozgrywki z nadchodzącej gry Quantum Break, zmierzającej wyłącznie na Xboksa One. Do prezentacji doszło na dzisiejszej konferencji firmy Microsoft na targach gamescom.

Na dzisiejszej konferencji firmy Microsoft podczas targów gamescom w Kolonii doszło do prezentacji fragmentu rozgrywki z gry Quantum Break. Produkcja studia Remedy Entertainment nie była obecna na tegorocznym E3 w Los Angeles, a deweloper zapowiadał odsłonięcie kart w sierpniu właśnie w Niemczech. Dzisiejszy pokaz był jednocześnie pierwszą okazją do ujrzenia Quantum Break w akcji. Na dołączonym do tej wiadomości materiale wideo możecie zobaczyć jednego z bohaterów (w Quantum Break pokierujemy trzema różnymi postaciami) radzącego sobie z przeciwnikami nie tylko za pomocą broni palnej, ale też nadprzyrodzonych mocy. Mowa oczywiście o zdolności manipulowania czasem, który będzie można nie tylko zwalniać, ale też zatrzymywać.

Łatwo zauważyć w rozgrywce pewne nawiązania do serii Max Payne, stworzonej właśnie przez studio Remedy Entertainment. Przy niektórych zabójstwach kamera przybliża się do ofiary i pokazuje ją upadającą na ziemię w zwolnionym tempie. To samo dzieje się przy bardziej efektownych wybuchach. Oczywiście zdolności bohaterów w Quantum Break sprawią, że manipulowanie czasem będzie miało znacznie więcej zastosowań, a wykorzystanie tego w walce może bardzo urozmaicić potyczki z przeciwnikami.

W grze Quantum Break kluczowe będzie wykorzystanie zdolności manipulowania czasem - Quantum Break - pierwszy pokaz rozgrywki gorącego exclusive'a na XONE - wiadomość - 2014-08-12
W grze Quantum Break kluczowe będzie wykorzystanie zdolności manipulowania czasem

Quantum Break to kolejna gra akcji twórców serii Max Payne i Alan Wake, która ukaże się w 2015 roku wyłącznie na Xboksie One. Fabuła najnowszego tytułu zostanie podzielona na odcinki i przeniesie nas do nieodległej przyszłości, gdy na fikcyjnej uczelni North Eastern U.S. Riverport University prowadzone są badania nad możliwościami podróży w czasie. Jeden z eksperymentów zakończył się wypadkiem, przez co trójka naukowców zostaje obdarzona zdolnością manipulowania czasem. To właśnie oni będą grywalnymi bohaterami Quantum Break.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.