Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 16:10

autor: Sarge

Quantum Break - pierwszy gameplay z gorącego exclusive'a XONE

Studio Remedy Entertainment po raz pierwszy ujawniło fragment rozgrywki z nadchodzącej gry Quantum Break, zmierzającej wyłącznie na Xboksa One. Do prezentacji doszło na dzisiejszej konferencji firmy Microsoft na targach gamescom.

Na dzisiejszej konferencji firmy Microsoft podczas targów gamescom w Kolonii doszło do prezentacji fragmentu rozgrywki z gry Quantum Break. Produkcja studia Remedy Entertainment nie była obecna na tegorocznym E3 w Los Angeles, a deweloper zapowiadał odsłonięcie kart w sierpniu właśnie w Niemczech. Dzisiejszy pokaz był jednocześnie pierwszą okazją do ujrzenia Quantum Break w akcji. Na dołączonym do tej wiadomości materiale wideo możecie zobaczyć jednego z bohaterów (w Quantum Break pokierujemy trzema różnymi postaciami) radzącego sobie z przeciwnikami nie tylko za pomocą broni palnej, ale też nadprzyrodzonych mocy. Mowa oczywiście o zdolności manipulowania czasem, który będzie można nie tylko zwalniać, ale też zatrzymywać.

Łatwo zauważyć w rozgrywce pewne nawiązania do serii Max Payne, stworzonej właśnie przez studio Remedy Entertainment. Przy niektórych zabójstwach kamera przybliża się do ofiary i pokazuje ją upadającą na ziemię w zwolnionym tempie. To samo dzieje się przy bardziej efektownych wybuchach. Oczywiście zdolności bohaterów w Quantum Break sprawią, że manipulowanie czasem będzie miało znacznie więcej zastosowań, a wykorzystanie tego w walce może bardzo urozmaicić potyczki z przeciwnikami.

W grze Quantum Break kluczowe będzie wykorzystanie zdolności manipulowania czasem - Quantum Break - pierwszy pokaz rozgrywki gorącego exclusive'a na XONE - wiadomość - 2014-08-12
W grze Quantum Break kluczowe będzie wykorzystanie zdolności manipulowania czasem

Quantum Break to kolejna gra akcji twórców serii Max Payne i Alan Wake, która ukaże się w 2015 roku wyłącznie na Xboksie One. Fabuła najnowszego tytułu zostanie podzielona na odcinki i przeniesie nas do nieodległej przyszłości, gdy na fikcyjnej uczelni North Eastern U.S. Riverport University prowadzone są badania nad możliwościami podróży w czasie. Jeden z eksperymentów zakończył się wypadkiem, przez co trójka naukowców zostaje obdarzona zdolnością manipulowania czasem. To właśnie oni będą grywalnymi bohaterami Quantum Break.