Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 października 2020, 18:05

autor: Ender

PS Plus w listopadzie: Bugsnax na PS5, Middle-earth: Shadow of War i Hollow Knight

Poznaliśmy tytuły produkcji, które w listopadzie pobiorą subskrybenci PlayStation Plus. Największą niespodzianką miesiąca jest to, że poza Middle-earth: Shadow of War oraz Hollow Knight: Voidheart Edition posiadacze PS5 otrzymają także debiutującą w połowie miesiąca grę Bugsnax.

Listopad to miesiąc, który upłynie pod znakiem debiutu PlayStation 5. Wielu subskrybentów Plus zastanowiło się więc, czy Sony szykuje dla nich jakieś niespodzianki związane z pojawieniem się nowej konsoli. Na szczęście ich nadzieje nie zostały tym razem zawiedzione.

Okazuje się, że „plusowicze”, którzy kupią PS5, otrzymają również pełną wersję jednego z kilku tytułów startowych nowej platformy. Chodzi tu o kolorową przygodówkę akcji Bugsnax. Grę będziemy mogli dodać do naszej biblioteki przez blisko dwa miesiące (do 4 stycznia 2021 roku). Warto zaznaczyć, że za darmo nie będą mogli niestety pobawić się z nią posiadacze PlayStation 4, mimo tego, że produkcja pojawi się również jednocześnie na tej platformie.

Na właścicieli PlayStation 4 czekać będzie Śródziemie: Cień Wojny, wydana w 2017 roku produkcja akcji rozgrywająca się w fantastycznym uniwersum wykreowanym przez J.R.R. Tolkiena, a także rozszerzona wersja wielokrotnie nagradzanego Hollow Kinght, który jest wymagającą dwuwymiarową platformówką w stylu metroidvanii.

Listopadowa oferta PS Plus:

 1. Śródziemie: Cień Wojny
 2. Hollow Knight: Voidheart Edition
 3. Bugsnax [tylko wersja na PS5]

Bugsnax pobierzemy w dniach od 19 listopada do 4 stycznia, pozostałe gry dodamy do bibliotek od 3 listopada.

Gry wycofane z PS Plus w listopadzie:

 1. Vampyr
 2. Need for Speed: Payback

Dodajmy, że w listopadzie na PlayStation 5 uruchomiona zostanie również tzw. kolekcja PlayStation Plus. Jest to zestaw najpopularniejszych gier na PlayStation 4, które będą dostępne tak długo, jak będziemy opłacać miesięczny abonament PS Plus. Wśród udostępnionych tytułów znalazły się bestsellerowe produkcje ekskluzywne Sony, a także gry od zewnętrznych producentów, takie jak Persona 5 czy Resident Evil 7.

Kolekcja PlayStation Plus:

 1. Bloodborne
 2. Days Gone
 3. Detroit: Become Human
 4. God of War
 5. Infamous Second Son
 6. Ratchet and Clank
 7. The Last Guardian
 8. The Last of Us Remastered
 9. Until Dawn
 10. Uncharted 4: A Thief’s End
 11. Batman: Arkham Knight
 12. Battlefield 1
 13. Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
 14. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
 15. Fallout 4
 16. Final Fantasy XV Royal Edition
 17. Monster Hunter: World
 18. Mortal Kombat X
 19. Persona 5
 20. Resident Evil 7 biohazard

Kolekcja dostępna będzie w Europie od 19 listopada.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

 1. Oficjalna strona PlayStation Plus