Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2018, 16:25

autor: AlexB

Śródziemie Cień Wojny - jest demo

Niemal rok po premierze pełnej wersji w sieci pojawiło się demo Śródziemia: Cienia Wojny, czyli kontynuacji ciepło przyjętej produkcji studia Monolith Productions sprzed czterech lat. Jest ono dostępne na PC (Steam), PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Ostatnio sporo dzieje się wokół Śródziemia: Cienia Wojny. Na początku bieżącego tygodnia w tej całkiem nieźle przyjętej przez media branżowe przygodowej gry akcji pojawił się patch. Wniósł on kilka poprawek, ulepszył czwarty akt i, co prawdopodobnie najważniejsze, na dobre usunął mikropłatności, które w wielu wzbudzały spore kontrowersje. Jak się jednak okazało, nie był to koniec miłych wiadomości związanych z tytułem. Firma Warner Bros. opublikowała w sieci wersję demonstracyjną ostatniego dzieła studia Monolith Productions. Jest ona dostępna na PC (Steam), PlayStation 4 oraz Xboksie One. Aby ją pobrać, należy wejść na oficjalną kartę produktu w elektronicznym sklepie wybranej platformy i kliknąć w odpowiedni przycisk.

  1. Demo Śródziemia: Cienia Wojny na PC
  2. Demo Śródziemia: Cienia Wojny na PlayStation 4
  3. Demo Śródziemia: Cienia Wojny na Xboksie One

Pamiętajcie jednak, że aby móc zagrać w wersję próbną Śródziemia: Cienia Wojny trzeba sobie zarezerwować całkiem sporo miejsca na dysku. Na PC waży ona bowiem przeszło 50 GB, na Xboksie One 36 GB, a 22 GB na PlayStation 4.

Demo Śródziemia: Cienia Wojny umożliwia zabawę w jednym, lecz całkiem sporym regionie Mordoru – Nurn. Ostatecznym celem jest obalenie za pomocą własnej armii orków rezydującego w tamtejszej fortecy lokalnego watażki i osadzenie „na tronie” lojalnego kapitana, który zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujemy się na zakup. W międzyczasie można również sprawdzić, jak wyglądają niektóre aktywności poboczne.

Czy Cień Wojny jest wart swojej ceny? Teraz każdy może sam to sprawdzić. - Śródziemie Cień Wojny - demo już dostępne - wiadomość - 2018-07-20
Czy Cień Wojny jest wart swojej ceny? Teraz każdy może sam to sprawdzić.

W Śródziemie: Cień Wojny można było niedawno pograć bez żadnych kosztów w ramach darmowego weekendu na Steamie, lecz konieczność ściągania kilkudziesięciu gigabajtów danych skutecznie odstraszyła wówczas cześć osób. Dostępne przez nieograniczony czas demo powinno zachęcić większą grupę do sprawdzenia tytułu i ewentualnego kupna.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Śródziemie: Cień Wojny
  2. Recenzja gry Śródziemie: Cień Wojny – w Mordorze rządzi powtarzalność
  3. Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry