Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 maja 2018, 12:37

autor: Mateusz "MMatczuk" Matczuk

Middle-earth: Shadow of War do pogrania za darmo w weekend

Steam oferuje nie lada gratkę dla wielbicieli klimatów Tolkiena. Gra Śródziemie: Cień Wojny jest dostępna do wypróbowania za darmo przez najbliższe dwa dni. Ponadto podczas weekendu kupicie ją na Steamie o połowę taniej.

Jeżeli do tytułu zniechęcały Was mikropłatności i cena, to może warto przemyśleć kwestię zakupu jeszcze raz? - Middle-earth: Shadow of War do pogrania za darmo w weekend - wiadomość - 2018-05-18
Jeżeli do tytułu zniechęcały Was mikropłatności i cena, to może warto przemyśleć kwestię zakupu jeszcze raz?

Jeżeli zaliczasz się do osób, które jeszcze nie miały okazji sprawdzić tytułu od Monolith Productions, bądź zagrywałeś się w poprzednią część licząc na obniżkę cen, nie mogłeś trafić lepiej. W ten weekend gra Śródziemie: Cień Wojny na platformie Steam dostępna jest do wypróbowania za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Gdyby jednak okazało się, że dekapitacja zastępów orków sprawia Wam nie lada satysfakcję, to w tym czasie przygody Taliona możecie nabyć już za 107,49 zł. Jest to oczywiście cena za podstawową wersję gry. Za srebrną i złotą edycję – dodające DLC i skrzynie wojenne – przyjdzie nam zapłacić więcej, ale i w tym wypadku obowiązuje 50% obniżka cen.

Oferta zyskuje na atrakcyjności nie tylko ze względu na przecenę. Mniej więcej tydzień temu Cień Wojny doczekał się sporej aktualizacji usuwającej z gry mikropłatności, a także wprowadzającej liczne usprawnienia takie jak: nowy poziom trudności, tryb fotograficzny czy ulepszony system Nemezis. Ten ostatni zresztą, wraz z widowiskowym systemem walki, jest główną atrakcją tytułu, kreując unikalnych wrogów z własną historią, motywacjami i słabościami. W tym samym czasie premierę miał ostatni fabularny dodatek do Cienia Wojny, noszący tytuł Pustkowia Mordoru.

Gra jest dostępna do pobrania na platformie Steam przez cały weekend. Czasu do zastanowienia pozostało niewiele, bo promocja na Śródziemie: Cień Wojny dobiega końca w niedzielę wieczorem.