Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2017, 17:22

autor: Góral

Śródziemie: Cień Wojny - szczegóły dotyczące dodatków

Poznaliśmy szczegóły związane z dodatkami do gry Śródziemie: Cień Wojny. Łącznie otrzymamy cztery rozszerzenia w ramach przepustki sezonowej - dwa plemiona oraz dwie kampanie fabularne (Ostrze Galadrieli i Pustkowia Mordoru).

Śródziemie: Cień Wojny - szczegóły dotyczące dodatków - ilustracja #1

Wydawca gry Śródziemie: Cień Wojny, firma Warner Bros. Interactive Entertainment, ujawnił szczegóły związane z nadchodzącymi dodatkami wchodzącymi w skład przepustki sezonowej. Doczekamy się nowych plemion oraz kampanii fabularnych. Na początek, w listopadzie bieżącego roku, pojawi się Slaughter Tribe Nemesis Expansion, czyli Plemię Rzezi. Wraz z nim otrzymamy kolejne misje, fortecę czy też epickich i legendarnych orków do ubicia, za których zgarniemy nowe wyposażenie. Podobny dodatek zatytułowany Outlaw Tribe Nemesis Expansion (Plemię Rozboju) ukaże się miesiąc później, czyli w grudniu bieżącego roku.

Dodatki do gry Śródziemie: Cień Wojny:
  • Plemię Rzezi – listopad 2017 roku;
  • Plemię Rozboju – grudzień 2017 roku;
  • Ostrze Galadrieli – luty 2018 roku;
  • Pustkowia Mordoru – maj 2018 roku.

W kolejnych miesiącach otrzymamy ciekawsze rozszerzenia. W lutym 2018 roku zadebiutuje kampania Blade of Galadriel (Ostrze Galadrieli). Wcielimy się w niej w elitarną zabójczynię Eltariel, która musi stawić czoła zagrożeniu ze strony Nazguli. Bohaterka władać ma dwoma elfimi ostrzami, wykorzystywać Światło Galadrieli (Light of Galadriel) oraz posiadać niewidziane wcześniej zdolności i wyposażenie. Ponadto będzie można pozyskać nowych legendarnych orków, którzy pomogą nam w głównym wątku, oraz grać w nim jako Eltariel.

Ostatnim dodatkiem, zaplanowanym na maj 2018 roku, jest kampania Desolation of Mordor (Pustkowia Mordoru). Tym razem pokierujemy Baranorem – dowódcą z Minas Ithil, który musi pokierować armią ludzi, gdyż ze wschodu zmierza nowe zagrożenie. W dodatku pojawi się kolejna lokacja – pustynny region Lithlad. Oczywiście postać będzie można wykorzystać w głównym wątku fabularnym, otrzymamy nowe wyposażenie, możliwe ma być zatrudnianie najemników, a dodatkowo wprowadzony zostanie tryb inspirowany gatunkiem roguelike.

Expansion Pass nabędziecie w cyfrowej dystrybucji w cenie 169 zł (PlayStation Store), 169,99 zł (Xbox Games) i 39,99 euro (około 169 zł) na platformie Steam. Śródziemie: Cień Wojny dostępne jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych od 10 października bieżącego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach