Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 października 2011, 10:17

autor: Sarge

Przedpremierowy pokaz Assassin's Creed: Revelations na imprezie GRYOffline.pl

Na tegorocznej edycji imprezy GRYOffline.pl odbędzie się ekskluzywny pokaz gry Assassin’s Creed: Revelations. Spotkanie czytelników i sympatyków naszego wortalu odbędzie się na początku listopada.

Na tegorocznej edycji imprezy GRYOffline.pl odbędzie się ekskluzywny pokaz gry Assassin’s Creed: Revelations. Spotkanie czytelników i sympatyków naszego wortalu odbędzie się w pierwszą sobotę listopada.

Będzie to doskonała okazja dla polskich fanów nadchodzącej produkcji studia Ubisoft Montreal na ujrzenie jej na żywo w akcji. Zaprezentowany zostanie tryb dla jednego gracza, a więc będzie to spora atrakcja także dla osób biorących udział w ostatnich beta testach.

Przedpremierowy pokaz Assassin's Creed: Revelations na imprezie GRYOffline.pl - ilustracja #1

Tegoroczna edycja imprezy GRYOffline.pl rozpocznie się o godzinie 15:00 w sobotę, 5 listopada. Zainteresowani spotkają się w klubie Prominent, mieszczącym się przy ulicy Kamiennej 17 w Krakowie. Do lokalu będą mogły dostać się tylko osoby znajdujące się na liście gości.

Aby zdobyć zaproszenie, należy wysłać zgłoszenie na adres: uvi [małpa] gry-online [kropka] pl z tematem GRYOffline.pl 2011. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko, oraz ksywkę z GRYOnline.pl. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. W imprezie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. W piątek, 28 października, wszyscy otrzymają maila z prośbą o potwierdzenie swojego udziału.

Na jedenastej edycji imprezy GRYOffline.pl będziecie mogli spotkać się z innymi graczami, a także redaktorami serwisów GRYOnline.pl oraz tvgry.pl. Nie zabraknie konkursów i różnych form spędzania czasu (stoły bilardowe, kręgielnia, piłkarzyki i rzutki). Do dyspozycji gości będzie też poczęstunek i napoje. Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników!