Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 14:20

Przeciwnicy z The Last of Us trafią do Diablo III

Blizzard Entertainment zapowiedział dziś, że posiadacze PlayStation 3 i 4 wraz z zakupem Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition otrzymają także lokację, w której będą mieli okazję zmierzyć się ze znanymi z The Last of Us zainfekowanymi.

Niecały miesiąc temu donosiliśmy, że Diablo III wraz z dodatkiem Reaper of Souls trafi na konsole 19 sierpnia w wydaniu nazwanym Ultimate Evil Edition. Najwidoczniej Blizzard Entertainment uznał jednak, że debiut trzeciej części kultowej serii RPG na Xboksach One i PlayStation 4 ze wszystkimi aktualizacjami oraz nową zawartością to za mało, by zaspokoić apetyty niektórych graczy, i już teraz zapowiedział pewien smaczek dla posiadaczy PS4 i PS3.

Od sierpnia na dźwięk klikania włosy na karku zjeżą się także graczom Diablo III. - Przeciwnicy z The Last of Us trafią do Diablo III - wiadomość - 2014-06-10
Od sierpnia na dźwięk klikania włosy na karku zjeżą się także graczom Diablo III.

To co prawda nie DLC, grywalna postać czy stos dodatkowego ekwipunku, a jedynie ekskluzywna dla użytkowników tych konsol lokacja, lecz to, co w niej spotkamy, jest miłym ukłonem w stronę ekipy Naughty Dog. W Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na PlayStation 3 i PlayStation 4 będziemy mogli bowiem odwiedzić jaskinię wypełnioną zainfekowanymi, wyciągniętymi wprost z The Last of Us. Cóż, Joel i Ellie jakoś poradzili sobie z klikaczami, więc trudno sobie wyobrazić, by nowi przeciwnicy byli jakimś większym wyzwaniem dla pogromców demonów...

Dla posiadaczy konsol nowej generacji Ultimate Evil Edition będzie pierwszą okazją, by zagrać w Diablo III. Użytkownicy PlayStation 3 oraz Xboksów 360 mogą się cieszyć produkcją Blizzard Entertainment już od września ubiegłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.