Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 14:20

Przeciwnicy z The Last of Us trafią do Diablo III

Blizzard Entertainment zapowiedział dziś, że posiadacze PlayStation 3 i 4 wraz z zakupem Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition otrzymają także lokację, w której będą mieli okazję zmierzyć się ze znanymi z The Last of Us zainfekowanymi.

Niecały miesiąc temu donosiliśmy, że Diablo III wraz z dodatkiem Reaper of Souls trafi na konsole 19 sierpnia w wydaniu nazwanym Ultimate Evil Edition. Najwidoczniej Blizzard Entertainment uznał jednak, że debiut trzeciej części kultowej serii RPG na Xboksach One i PlayStation 4 ze wszystkimi aktualizacjami oraz nową zawartością to za mało, by zaspokoić apetyty niektórych graczy, i już teraz zapowiedział pewien smaczek dla posiadaczy PS4 i PS3.

Od sierpnia na dźwięk klikania włosy na karku zjeżą się także graczom Diablo III. - Przeciwnicy z The Last of Us trafią do Diablo III - wiadomość - 2014-06-10
Od sierpnia na dźwięk klikania włosy na karku zjeżą się także graczom Diablo III.

To co prawda nie DLC, grywalna postać czy stos dodatkowego ekwipunku, a jedynie ekskluzywna dla użytkowników tych konsol lokacja, lecz to, co w niej spotkamy, jest miłym ukłonem w stronę ekipy Naughty Dog. W Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na PlayStation 3 i PlayStation 4 będziemy mogli bowiem odwiedzić jaskinię wypełnioną zainfekowanymi, wyciągniętymi wprost z The Last of Us. Cóż, Joel i Ellie jakoś poradzili sobie z klikaczami, więc trudno sobie wyobrazić, by nowi przeciwnicy byli jakimś większym wyzwaniem dla pogromców demonów...

Dla posiadaczy konsol nowej generacji Ultimate Evil Edition będzie pierwszą okazją, by zagrać w Diablo III. Użytkownicy PlayStation 3 oraz Xboksów 360 mogą się cieszyć produkcją Blizzard Entertainment już od września ubiegłego roku.