Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2014, 19:10

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition zadebiutuje na konsolach 19 sierpnia

Diablo III: Reaper of Souls ukaże się na PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation 4 i Xboksie One 19 sierpnia 2014 roku. Produkcja studia Blizzard Entertainment trafi na konsole w wydaniu Ultimate Evil Edition, zawierającym podstawkę oraz pierwszy dodatek do gry.

Diablo III zawita na konsolach pod koniec wakacji - Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition zadebiutuje na konsolach 19 sierpnia - wiadomość - 2014-05-12
Diablo III zawita na konsolach pod koniec wakacji

Studio Blizzard Entertainment ujawniło informację, na którą czekało wielu konsolowców. Diablo III: Reaper of Souls zadebiutuje na PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation 4 i Xboksie One 19 sierpnia 2014 roku. Dla posiadaczy next genów oznacza to początek przygody z Diablo III, bowiem oni, w przeciwieństwie do użytkowników PS3 i X360, jeszcze nie mieli okazji zagrać w trzecią cześć kultowej serii hack-and-slash. Na konsolach gra ukaże się w wydaniu Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition, zawierającym zarówno podstawową wersję produkcji (akty od I do IV) wraz ze wszystkimi dotychczasowymi aktualizacjami, jak i dodatek Reaper of Souls. Sugerowana cena zestawu wynosi 39,99 dolarów w przypadku PS3 i X360 oraz 59,99 dolarów dla PS4 i XONE.

Niedługe będzie można składać pre-ordery na Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition. Nabywcy gry w przedpremierze otrzymają unikalne naramienniki (Infernal Pauldrons). Wszystkie konsolowe wydania zaoferują multiplayer dla czterech osób, grających na wspólnym ekranie lub przez Internet. Mniej doświadczeni gracze będą mogli skorzystać z trybu ucznia (Apprentice), w którym zostaną tymczasowo wzmocnieni, by nadążyć za silniejszymi kolegami. Szczegóły dodatku Reaper of Souls znajdziecie w sugerowanych poniżej materiałach:

  1. Recenzja dodatku Reaper of Souls – mrocznego rozszerzenia do Diablo III
  2. Oficjalna strona internetowa gry Diablo III